знижка проти планів медичного страхування

Жінка з Лас-Вегаса думав, що вона купує медичну страховку. Це виглядало і звучало як медичне страхування. Жінка Лас-Вегас не все ще 65, що означає, що вона не може отримати Medicare. Так, вона пішла онлайн шукає медичного страхування. Вона закінчилася тим, що знайшли те, що називається Охорона здоров’я Advantage, і підписав після сплати $ 100. Приходьте, щоб дізнатися, що це не було медичної страховки взагалі, і продавці ніколи не говорила ця бідна леді. Вона виявила, що, коли її карти прибув в пошту. У крихітному письмовому внизу, він читав “, а не HMO, PPO страхування або керованої компанії з догляду”. Це була знижка плану. Ці плани не мають той же обхват, як повний медичний поліс медичного страхування. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримуєте, і, якщо вона відповідає вашим потребам.

Так що ж таке знижка план? Затверджує плани, щоб врятувати людей гроші, пропонуючи знижки на відвідування лікаря, відпускаються за рецептом ліки, стоматологічні роботи, догляду за очима та інші процедури за щомісячну плату. На відміну від звичайного медичного страхування, яка є дуже дорогим, і дуже вибірково про те, хто вона охоплює, знижка план здоров’я приймає всіх, незалежно від стану здоров’я, що вони можуть мати. Ви будете використовувати список лікарів, які готові стягувати знижки абоненту. Знижка не те ж саме, як охоплення, і так ви будете платити більше для відвідування і інші послуги, які ви б не звичайною медичного плану. Середня економія складає всього 25%, що може бути дуже дорогим, якщо ви повинні звернутися до фахівця або вимагають хірургічного втручання. Ці мережі стверджують, що більше, ніж 400 000 лікарів і 50 000 лікарень, доступних для вибору, але що, якщо ніхто з них не поруч з вами? Ви можете отримати економію до 30% як загальної, так і фірмове найменування препаратів, які також можуть бути дорогим, якщо у вас є кілька рецептів, або вони дорогі з них. Так що якщо у вас є план медичного обслуговування, але вже мають високу франшизу, це додаткове план може допомогти вам заощадити трохи грошей. Але для використання в якості повного плану здоров’я, це дійсно не призначений для цього, і буде коштувати вам більше, ніж довжина Великого ОПЗ.

ОПЗ та інших медичних плани можуть запропонувати повну медичну страховку за вигідними цінами. Керовані плани догляду шлях для тих, хто обмежений за коштами. Вони пропонують кращі політики за найменшу кількість грошей. Більшість з цих планів доступні для всіх, і може заощадити вам купу грошей. Ви можете скласти план ще більш доступним, просячи франшизу, яка дозволить знизити Ваші щомісячні витрати. Моста ОПЗ не один на всіх, але, ви можете запросити, і самий основний ОПП та POS є тільки маленький, як правило, $ 200 до $ 500 на рік, що ви також можете попросити підняті. Доплати також дуже розумні з цими типами планів. Якщо ви вирішили придбати ОПЗ, доведеться заплатити близько $ 5 – $ 10 за відвідування офісу і за рецепт. З ОПП і ймовірний ви будете мати 20% доплати з обох відвідувань і ліки. Відмінність тому, як вони суворі, і ви платите більше доплати мати додаткову гнучкість. Зазвичай PPO або POS плану дешевше і у вас більше свободи, щоб побачити яку ви хочете, щоб страховик робить вас більш відповідальним за оплату. ОПЗ, як правило, найменш дорогі і кращі політики для людей з фіксованими доходами.

Переконайтеся, що ви знаєте, що ваші потреби і перевірити ще раз, що ви отримуєте. Якщо вам потрібна повна медична страховка з низькою доплати то знижка план не буде працювати для вас. Якщо ви вже охоплені медичної групи, але мають великий франшизою, то ви можете скористатися додатковою економії знижка план може запропонувати. Крім того, попросіть Чи план страхування, яка охоплює ваше лікування, або знижка план, який як і раніше вимагає від вас, щоб оплатити всі медичні рахунки самостійно. Остерігайтеся слизькій смоли продажів. Переконайтеся, що ви знаєте, що їм пропонується. Плани Знижка здоров’я може тільки продати вам доступ до великої список адресатів, медичних працівників, які купуються на комерційній основі. Не думайте, що ви отримуєте доступ до великої мережі провайдера тільки тому, що ваша дисконтна карта відображає ім’я мережі і логотип. Якщо ви плануєте використовувати певну перерахованих лікаря, лікарні, аптеки чи іншого постачальника, задати кілька питань, перш ніж зареєструватися.