зниження ризиків відповідальності – практичне керівництво для благодійних організацій

Незважаючи на триваюче тиск на фінансування в поточному економічному кліматі, Великобританії широке дослідження церковної благодійності страхування виявив, що цивільна відповідальність залишається головною проблемною областю для благодійних організацій Великобританії.
Це коротке керівництво на благодійність відповідальності підсумовує ключові питання благодійності може стати впливу за допомогою різних груп людей, в тому числі громадськості, волонтерів і співробітників і простих кроків, які кожен може вжити благодійність, щоб захистити себе.

Є два основних напрямки відповідальності:
• відповідальності роботодавців – правової відповідальності роботодавця за шкоду, заподіяну працівникові у той час як діючі в рамках своїх службових обов’язків.
• цивільної відповідальності – юридичної відповідальності за шкоду, заподіяну представників громадськості або пошкодження їхнього майна.
Під правил гігієни та безпеки для здоров’я і безпеки будь-якого працівника або члена суспільства, перебуває під захистом закону. Як роботодавець, благодійність має правову обов’язок дотримуватися обережності, щоб забезпечити безпеку тих, хто працює для них, в будь-якій якості і для тих, хто постраждали від діяльності або роботи цієї людини.

Добровольці – співробітники чи представники громадськості?
Здоров’я та безпеки (HSE) настійно рекомендує, що люди, що працюють в якості волонтерів, позначені тими ж рівень захисту, як працівників.
Без формального трудовими договорами, волонтерів не може вважати себе мають статус працівника або зобов’язань. Тим не менш, вони несуть відповідальність згідно з правилами роботи, і роботи в будь-яких параметрів, викладених їх «роботодавець» для задоволення Здоров’я &

Вимоги безпеки.
Всі добровільні або благодійні організації повинні забезпечити, щоб ні співробітників, ні добровольці ставляться в ситуацію, коли вони можуть бути схильні до ризику. Щоб робити це ефективно благодійних повинні:
• здійснювати оцінку ризику
• Потенційні загрози
• оцінити ризики і прийняти рішення про розумну обережності для запобігання ушкоджень.

Розуміння ризиків
Всі організації повинні знати правила, що регулюють оплачувані і неоплачувані працівники і нести відповідальність за забезпечення того, щоб добровольці в курсі всіх ризиків.
Неконтрольоване добровольців, які не були в курсі цих питань може створити ряд ризиків на благодійні цілі, які можуть піддавати їх громадських претензій відповідальності.
Візьмемо, наприклад, волонтери благодійного комплектування стояти на громадському заході, і вирішивши, що на додаток до продажу СУВЕНІРИ благодійності вони підвищать коштів шляхом продажу домашніх продуктів.
Якщо член громадської страждають харчове отруєння, як результат, цілком можливо, що
благодійність буде нести відповідальність, навіть якщо вони не спровокували продажу продукції. Щоб захистити себе від потенційних ризиків, волонтери завжди слід давати чіткі ролі і керівних принципів і попросив приєднатися до неї.

по збору коштів
Avid збирачі грошей може вважати себе в якості добровольців, але це не обов’язково для них той же правовий статус, як волонтери. Якщо матеріальний збиток або тілесні ушкодження сталися через дії по збору коштів на громадських засадах, суд буде дивитися на те, як тісно, ​​якщо взагалі, вони пов’язані з доброчинністю.

Екстремальні збору коштів
Зіткнувшись з скорочення державних субсидій і зниження благодійності, багато благодійні організації відчувають себе під тиском, щоб організувати унікальну заходи по збору коштів, які допомагають диференціювати себе.
Недавнє дослідження, проведене фахівцями Благодійність Страхування Духовної виявили, що більше половини благодійних шукали більш екстремальні методи збору коштів, щоб виділитися. . Традиційні заходи по збору коштів, таких як торт пече і вуличної колекції в даний час конкурує з більш популярними дайвінг неба і банджи-джампінг.
Якщо ви обмірковуєте ще кілька поза-стін ідеї по збору коштів, гарною новиною є те, що при хорошому управлінні ризиками можна йти на крайні заходи безпечно.
Види захід по збору коштів
Інститут Фандрайзинг визначає три різних типи захід по збору коштів:
• Внутрішні події, які повністю організована співробітниками бенефіціаром благодійності та / або волонтерів
• Окремі події – де фахівці сторонніх провайдерів використовуються
• Сторонні події – там, де, найчастіше, благодійність буде мало знаємо про запланованій діяльності по збору коштів
Наслідки для роботодавців та цивільної відповідальності можуть відрізнятися для кожного. У першому сценарії, ситуація цілком чіткою: як відповідальність організації тіло покоїться строго з благодійністю. Для інших важливо розумні запобіжні заходи, щоб гарантувати, що все безпечно, і ніяких проблем не виникає після події.

Окремі події
Як правило, елемент ризику для благодійності залежить від його участі в організації та здійсненні діяльності: чим вище залученість, тим вище ступінь ризику.
Логічно потім, передавши все це до фахівця третьої сторони ви повинні бути в змозі дистанціюватися від ризику. У теорії, використання Організатором події фахівця
створює правову протипожежні повинна учасника або глядача отримати травму на заході також відповідальність має бути покладено на підрядника, а не з вашої благодійності.
Для того щоб ця просіка існує, однак, підрядник повинен бути вибраний з обережністю.
Благодійні повинні прийняти всі розумні заходи для забезпечення будь-якої компанії призначений організувати
потенційно небезпечної діяльності є компетентним. Для цього ви повинні перевірити:
• Правильна страхове покриття на місці – якщо субпідрядник не має цивільної відповідальності покрити ваші благодійність може бути притягнутий до юридичної відповідальності за будь-які пошкодження або пошкодження, що виникли в результаті подій
• Вони належать до визнаної торгової тіла – існує цілий ряд професійних асоціацій, що організатори заходів можуть належати, більшість з яких вимагають від своїх членів дотримуватися професійні кодекси поведінки. Наприклад, компанії, які надають банджи-джампінг повинні бути членами BERSA (Британські пружні мотузки спортивна асоціація), який пропонує сертифікацію для банджи-джампінгу постачальників
• Підтвердження попередніх подій і свідоцтва – від колишніх клієнтів, які допомагають доказів їх досвід
Завжди отримують свідоцтво державного страхування відповідальності підрядника
Це має бути зроблено на етапі планування і повинні стати частиною якого письмового договору або угоди. Усне підтвердження громадських покриття відповідальності не є достатнім. Або лист від страховика підрядника або копію графіка страхування, що підтверджує, що страхування є в силу має бути отримано і зберігається у файлі.
Межі відповідальності змінюватись, але це варто мати на увазі, що багато місцевих органів влади, в розміщенні контрактів із зовнішніми організаціями, вимагають страхування цивільної відповідальності на суму 5 млн. фунтів стерлінгів. У разі хтось подачі клопотання про надання або матеріальний збиток або тілесні ушкодження, вони повинні будуть довести, що організатор несе юридичну відповідальність і проявив недбалість. Це може зажадати звернення до суду і громадськість покриття відповідальності буде також зазвичай включають витрати на юридичні послуги, що беруть участь в обробці або захисту претензії.