зниження вимог значення – поточний стан економіки

Якщо у вас старий автомобіль, швидше за все, ви можете мати важкий час переговори щодо зниження значення затвердження. Я зіткнувся з багатьма страховими компаніями, які використовують «правило» вік транспортного засобу або для пробігу або за іншими факторами. Насправді, я працював в якості регулятора для компанії, яка не розглядатиме зниження вартості на автомобіль, який був старше 8 років, або, що було більш ніж 100 000 миль на цьому (хоча, якщо ви подали до суду, вони б ще раз поглянути, хе-хе).

Проблема з використанням правило, що не кожен автомобіль вписується в правила. Візьмемо, наприклад, 1965 Ford Mustang. Якщо цей автомобіль був відновлений або навіть якщо це не так, якщо він знаходиться у хорошому стані, то транспортний засіб, безумовно, страждають притаманною зниження вартості, якщо вона бере участь в істотній аварії. Якщо ми будемо дотримуватися з 1965 Ford Mustang, тобто деякі інші речі про те, що транспортний засіб буде викликати стандартні методи розрахунку зниження вартості на провал. Ось деякі з факторів, можна було б розглянути на «класичні» автомобіля:

1. Ринок класичного автомобіля залишається відносно незмінним.

2. Помірні аварії на класичному автомобілі, як це не може призвести до будь-яких зниження вартості взагалі, тому що класичний автомобіль, який є “бажаним”, як очікується, були деякі роботи на ньому. Насправді, це досить загальна для транспортного засобу, як 1965 Ford Mustang мати панелей замінили через іржі або інших зносом інші збитки (але не ушкодження рами).

3. Незалежно від того, пробіг на транспортному засобі, як 1965 Ford Mustang, він як і раніше бажане транспортний засіб, і якщо були відновлені, а потім істотно пошкоджений і не підлягає косметичні ушкодження, він буде страждати притаманні зниження вартості.

Тут я роблю тут у тому, що кожен автомобіль потребує оцінки по суті. В якості іншого прикладу, щоб продемонструвати більш ймовірний сценарій для середнього споживача, давайте подивимося на 1998 Honda Accord. Для Honda Accord, ми повинні прийняти багато факторів. Насамперед, області країни, де претензія обробляється вплине на конкурентоспроможність. Наприклад, не в образу Флориди, але середня вікова група, яка проживає у Флориді НЕ трохи вище, ніж у середньому по країні. Старшій віковій групі вписується в різні демографічні ніж те, що прем’єр-ринку старих 1998 Honda Accord. Отримати його? У всякому разі, я буду вважати, для цього прикладу, що область, в якій ми повинні оцінити зниження вартості знаходиться в місці, яке схоже на національні тенденції для транспортного засобу, як 1998 Honda Accord. Давайте подивимося, чому в 1998 році Honda Accord з більш ніж 100 000 миль все ще буде зниження вартості, якщо вона підтримує помітних пошкоджень:

1. У книзі вказується, що NADA навіть до 125 000 миль, що 1998 Honda Accord буде вважатися, мають більш низькі, ніж у середньому пробіг.

2. Honda транспортних засобів, особливо моделі Accord завжди був проданий як економічно, коли мова йде витрата бензину і технічного обслуговування, і з мого досвіду, ця модель дійсно відповідає цьому твердженню, і більшість людей вважають, що це про Honda Accord.

3. Поточний стан економіки (не так сильно, як хотілося б), викликає деякі тимчасові тенденції, пов’язані з “отримуєте угоду”, щоб стати очевидним і продаж уживаних авто традиційно збільшиться в часи економічних труднощів.

4. Стосовно “отримуєте угоду” в часи економічних труднощів, старих авто шукають способи, щоб максимізувати прибуток, і вони постійно запитувати інформацію, пов’язану з попередніми ушкоджень при здійсненні торгових пропозиціях на старі автомобілі, щоб придбати бажано транспортних засобів на мінімально можливою ціною.

5. Страхові компанії стають все більш і більш пов’язаними з базами даних, що будинок претензії історії, і такі компанії, як CARFAX стають все більш і більш поширеним у використовуваних автомобільної промисловості.

6. 1998 Honda угод були недавно і значно перероблена і не “дивитися”, як від, як вони могли, оскільки кузова залишилися дуже, дуже схожі протягом ще 3 або 4 роки. Так в 1998 році Accord можна легко прийняти за 2001 Accord, яке дає потенційному покупцеві трохи більше гордості за свою покупку.

На закінчення, якщо ви отримуєте бігати на деяких “правило”, то у вас є вибір. Якщо професійні ньому участь, то ви могли б багато доказів, щоб дати страхової компанії дійсний проблемою на їх думку зниження вартості, ви просто повинні знати, як документувати значення правильно (і велику частину часу регулятор ліцензію допомагає Повноваження, хе-хе).

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних