зниження вартості – як Does Texas порівняти – приклад

Якщо у вас є претензії ремонту зіткнення в Техасі, то ви можете мати право на відшкодування за зниження ринкової вартості Вашого автомобіля. У Техасі, якщо ви подасте претензій третіх автопаті, то, якщо ваші претензії відповідає певним стандартам, ви, швидше за все, відновити зниження вартості, якщо справа була в суді присяжних. Texas порівнює з іншими державами в цій якості через правила халатності законом. У Техасі, якщо він більш ніж на 50% винен у збиток, то вони не можуть відшкодування збитків від недбалості менш партію. Кікер, що якщо вони тільки 10% винен, то, що 10% можуть бути відняті з суми їх пошкодження. Деякі держави є закон, який застосовується недбалості в чистій формі. Наприклад, якщо ви знаходитесь на 10% вина, то ви зобов’язані 10% ушкоджень іншої людини. Якщо ви 61% винен, ви все ж можете відновити 39% від ваших збитків. Точки, і відповісти на питання, поставлене в назві цієї статті, є те, що так, ви можете отримувати гроші за зниження вартості в Техасі.

Найпростіший спосіб визначити зниження вартості є використання поширений приклад. Припустимо, ви прагнете до власного 1985 Mercedes Benz купе, так що ви йдете за покупками для одного. Ви вразили всі ринки, інтернет, оголошення, використовували багато автомобілів і такі, і ви знайдете 4 з них там. Є деякі солодкі пропозиції там. Давайте перерахуємо їх як чисто гіпотетичну ситуацію.

Автомобіль 1: Це чорна із золотим завиток. Вона має тільки 90 000 миль на цьому. Перерахування прийшов від дилерів і ціна на автомобіль становить $ 12000,00. Дилер говорить, що це оголошення було одного власника транспортного засобу, некурящий, і ніяких серйозних проблем. Це рекламується як “вишня”.

Автомобіль 2: Це білий. Він має 72000 миль на цьому. Це маленька стара леді, хто отримав автомобіль у подарунок від чоловіка 4 роки тому і вона поклала його в оголошення, щоб спробувати продати його. Вона просить $ 11,500.00 за це.

Автомобіль 3: Інший дилер автомобіля. Це Форест Грін і має 80 000 миль на цьому. Дилер хоче $ 12200,00 за це.

Автомобіль 4: Це одна інша чорна ви знайшли на E-Bay. Він має всього 40 000 миль на цьому! Вона також має золоту смужку, і власник каже, що він первинного власника. Він просить $ 12000,00 за це. Він має нові шини, і золото говорив післяпродажного колесах!

Отже, ви не можете вирішити? Там дуже багато, щоб думати. Ви хочете, чорна, так що між чорним у дилера з 90 000 миль на цьому, а чорний геть E-Bay з 40 000 миль на цьому. Так ви називаєте їх обох і подивитися, хто дасть вам кращу пропозицію. Ви можете отримати у дилера взяти $ 500.00 від голосу, і окремі також погодився прийняти від $ 500.00, а потім дилер бере ще $ 200,00, тому що ви вже про золоті спиць колеса з іншої машини. Ви думаєте, що це справа зроблена, чи не так? Таким чином, ви передзвоніть особистості і почати переговори про те, де, щоб підняти його, як платити і такі, і ви просто недбало запитати хлопця, чому він поставив золоту коліс на ньому. Його відповідь полягає в тому, що кілька місяців тому, він наїхав на бордюр, намагаючись уникнути хлопець, який проїхав на червоне світло, і це загнуті вгору підвіску і зіпсував колеса, і він врізався в огорожу ланцюг.

Він каже, що він має оцінку від страхової компанії, так що ви отримаєте від нього і скажіть йому, що ви повинні думати про це. Коли ви отримаєте оцінку, це в значній мірі так само, як він каже, є близько $ 5000.00 суму збитку на ходову частину і масляний піддон і деякі датчики повинні були бути замінені разом з кадром, які мають вирватися спину прямо і з боку пасажира з транспортного засобу, що має в ремонті і перефарбували за подряпин і дрібних вм’ятин від паркану ланка ланцюга. Власник каже, що “Check Engine” горить і він вилетить ще $ 100,00 яких є те, що це буде коштувати, щоб мати світло вимкнено. Він сказав, що він вже був його дивився і вони просто сказали йому, комп’ютер необхідно повторно встановити після ремонту і світло, що він не є актуальною проблемою, і він керував його без проблем протягом двох місяців. Він показує вам діагностичних законопроект відображає $ 100.00, щоб вимкнути “Check Engine світла”.

Отже, тепер, який автомобіль Ви хочете, чорна від дилерів (який має чистий Carfax з ним), або той, від індивідуального? Майте на увазі, людина, ні продавець буде рухатися вже не на їх ціну.

Я був би готовий закластися, що людина з раніше “зруйнований” автомобіль ніколи не зможе продати свій автомобіль за стільки, скільки автомобіль, який не був в аварії, і він мав би зняти більше, ніж $ 100,00, щоб продати його . Особисто я б не придбати автомобіль, якщо він хоча б не взяти $ 1500.00 від ціни, є тільки занадто багато питань без відповідей про ремонт та чи щось піде не так у майбутньому. Отримати його?
Якщо ви думаєте, у вас є претензії на зниження вартості в Техасі, зателефонуйте нам, я скажу вам безкоштовно, якщо у вас є обгрунтована претензія чи ні.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!