зниження вартості промислового страхування

Два подальший розвиток подій дозволило знизити собівартість промислової страхування у ХХ столітті. Ще в 1911 році компанія відкрила план, за яким промислових страхувальників готові платити премії тижні безпосередньо і безперервно в домашньому офісі або в районне відділення б отримати повернення 10% від премій. У наступному році це положення було включено в політику і став договірне право застрахованої особи. Митрополит був першою компанією, надати цю допомогу.

Велика кількість страхувальників скористалися цим положенням, справді, більше 30% з щотижневих внесків в силі в даний час оплачуються безпосередньо в компанії, без стягнення комісій агентам і повернувся в сумі страхувальників в 1942 році для таких прямих платежів склала близько $ 7700000.

Цікаво відзначити, що майже 30 років після того, як ця практика була прийнята митрополита, стало обов’язковою вимогою для компаній, в штаті Нью-Йорк, що ілюструють ще раз, як добровільне положення компанії в інтересах страхувальників були пізніше стане частиною страхування закону, будь то страхування життя або дешеве страхування автомобілів.

Другою подією стало введення в 1927 році промислового страхування на місячний план премії. Ця форма страхування була розроблена в першу чергу для задоволення потреб чоловіків і жінок, які можуть дозволити собі купити політики від $ 500 до $ 800 і виплачувати свої внески щомісяця. В основному, щомісячна премія Промислова політика була призначена для кращого поставлений в умови заробітної плати заробляти сімей. В останні роки цей вид страхування також були надані в меншій кількості і на життя дітей.

Щомісячна премія політики подібні в їх положеннях на щотижневий контрактів. З самого початку свого існування цей вид страхування приймає участь і була на користь сестринської службі компанії. Проте нинішні тарифи на щомісячної страхової премії на 12% нижче, ніж на відповідні показники для щотижневих політики премію.

Насправді, митрополит щомісячної премії страхування дуже вигідно за вартістю з звичайним страхування в багатьох інших компаніях. Не дивно тому, що його зростання було феноменальним. В кінці 1942 року налічувалося близько 3 млн щомісяця промислової політики на книги на загальну суму страхових майже $ 1400000000. У наступні роки збільшення частки промислового бізнесу компанії був на місячний план.

Ми можемо укласти, це розділ про вартість, посилаючись на доповідь, зроблений в 1938 році Департамент страхування штату Нью-Йорк, після інтенсивного дослідження, проведеного митрополита промислового страхування. Державної екзаменаційної висновок, що собівартість тижні страхової премії промислового перевищує вартість порівнянна неякісні звичайного страхування, і навіть приватного медичного страхування, в середньому, лише близько 15% валового промислового премії.

У доповіді зазначено, що цей показник може бути знижений до 5%, якщо премії виплачуються в районний офіс під привілеєм 10% вартості квитка. Екзаменатори Департаменту державного страхування, після 18 місяців дослідження, дійшли висновку, що “ці витрати не є надмірними з урахуванням наданих послуг.” Їх висновки були підтверджені в результаті подальшого аналізу.