зниження вартості – договору або заподіяння шкоди

Якщо ваш автомобіль був пошкоджений в результаті нещасного випадку, а потім відремонтувати, то в більшості випадків вона зазнала деякі властиві зниження вартості. Інформоване жертвою аварії може спробувати шукати відновлення грошової вартості зменшення, а в деяких випадках вони повністю мають право на відшкодування зниження вартості, але в інших ситуаціях, зниження вартості не є засобом платежу за які вони можуть отримати компенсацію.

У назві цієї статті, ви знайдете умови договору і делікту. Ці терміни є надзвичайно важливо зрозуміти, як вони ставляться до зниження вартості. У більшості штатів США (Грузія є прем’єр-виняток), не існує жодних договірних покриття для зниження вартості, але в кожній державі є покриття для делікту зниження вартості. Тепер, я не хочу, щоб протегувати мої читачі, але мені здається, що різниця між контрактом і цивільним правопорушенням не така проста поняття, щоб схопити. Якщо ви повністю отримаєте його, то ця стаття не для вас, але якщо ви все ще задається питанням, як з’ясувати, якщо у вас є запитання контракту або делікту питання, то читайте далі мій друг.

Перш за все, договір між двома сторонами, і вимагає підпису обох сторін. Ви не можете створити контракт, будучи в аварію. Отже, якщо ви придбали політики від агента, або в Інтернеті, або зробити телефонний дзвінок, то ви уклали договір. Якщо ви не живете в Грузії чи кількох інших місцях, то ви не можете отримати зниження вартості від вашого страхового поліса (але, можливо, від незастрахованих автомобілістів покриття, виклик експерта).

Тепер, цивільним правопорушенням є цивільним правопорушенням. Це означає, що хтось був недбалий і заподіяної шкоди, за які вони тепер відповідає. Ви дійсно можете створити цивільне правопорушення, будучи залучені в аварію. Якщо хтось не змогли своєчасно застосувати свої гальма і задні закінчили ви, то вони проявили халатність і відповідальності перед Вами за шкоду їх недбалості. Якщо це недбале партії придбали страховку для своїх автомобілів та їх відповідальності, то їх страхова повинна платити за їх правову відповідальність перед вами (включаючи ваш зменшення значення затвердження).

Гаразд, так що якщо хтось створив цивільне правопорушення проти вас, то контракт, який вони придбали покриє деліктної відповідальності, отримати його? Ви третій особі за договором, як заподіювача шкоди (недбалість партія) з його / її страхування. Це те, де сторонні / Перша партія термінології вступає в гру. Ви читали все про першої партії і третя партія покриттів, як вони ставляться до зниження вартості, і, можливо, тепер ви можете повернутися до цієї статті і визначити різницю, як він ставиться до вашого конкретного випадку.

Щоб коротко резюмувати …

контрактів

1. Якщо ви подаєте позов проти політика, який ви придбали, ви перший стороною за договором і, швидше за все, не зможуть збирати на зниження вартості за деякими винятками (незастрахованих автомобілістів покриття, ймовірно, платити за зниження вартості, і через кілька штатах США суди дозволяють для першої партії зниження відновної вартості).

правопорушень

2. Якщо ви подаєте позов проти чужий страховий поліс тому що людина був недбалий, то ви третіми сторонами контракту, і ви отримаєте право на відшкодування зниження вартості.

Я сподіваюся, що це дало трохи ясності щодо першої партії / третього плутанини партії, і якщо він не очищає його для вас, зв’язатися з експертом і попросити їх пояснити це вам. Будь-яка хороша і шановна компанія повинна мати достатньо турбота про їх потенційних клієнтів, щоб відповідати на телефонні дзвінки і забезпечувати чесну зворотний зв’язок. Іноді це просто в дрібницях! Удачи.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!