зниження вартості вашого медичного страхування

Маючи медичне страхування, що ви можете дозволити собі стає все більш і більш складним завданням для середньої сім’ї. Витрати на охорону здоров’я переживає даху і не має свого роду страховий поліс стає дуже високим ризиком. Один госпіталізації для вас або членів сім’ї може буквально означати крах вашої фінансової стабільності і буквально руйнують будь-яку економію ви змогли прибрати.

Ви постійно чуємо політиків про те, що ви збираєтеся зробити медичне страхування доступним для всіх. Це великий наклейки на бампер або кампанії гасло, а реальність така, що буде сформована комітетами і нічого не робити, крім витрачати час. Істина полягає в тому, що наявність страхування з медичних причин буде залишатися високим, але є деякі речі, які ви можете зробити, щоб спробувати зменшити власну політику.

Поради для зниження вашої страхової вартості

Перше, якщо ви курець-стоп. Це дозволить вам заощадити 25% від вашої премії. Тепер страхова компанія не просто повірити вам на слово, що ви кинули палити. Це часто займає до одного року, щоб довести, ви були вільними від тютюнового диму. Вам буде необхідно представити зразок сечі і його апробування, щоб довести, що немає нікотину у вашій системі. Швидкість, в якій ви стаєте нікотину визначається багатьма факторами, включаючи зростання і вага, але середній час становить один рік. Як тільки ви можете довести задоволення страхової компанії ваші ставки будуть знижені, щоб оцінити, чи не курця.

Інша річ, яку ви повинні зробити, це реально оцінити поточну політику і переконайтеся, що немає ніякого покриття на там, що ви не потребуєте. Один дійсно шукати материнства є охоплення, якщо ви вже не в змозі мати дітей за будь-якої причини позбутися від охоплення, це дуже дорого. Дійсно переконайтеся, що ваша політика відображає те, що ви вважаєте важливим охоплення.

Аудит вашої історії хвороби за попередні кілька років і подивитися, якщо ваша франшиза є правильним для вашої ситуації. Що це означає, якщо у вас є низькою франшизи, такі як $ 500, і ви так і не дійшли, що сума, яку ви можете звернутися до своєї страхової компанії і подивитися, якщо піднімаючи віднімаються допоможе вам у страхової премії. Будьте уважні, щоб не порізатися або короткі, це означає, що якщо ви не зберегли достатньо премій заощадження, щоб покрити різницю між франшизи не піднімають, бо якщо вам пощастило отримати дійсно хворий ви можете поставити себе в поганому фінансовому становищі і тепер економія вже не варто.

Якщо ви молоді і відносно здорові ви повинні розглянути перехід на ощадний рахунок здоров’я. Ці рахунки дають вам високу віднімаються, але набагато більш низькі премії. Потім ви можете взяти податок вільні гроші і поклав його в свій HSA який заробляє респектабельний суму відсотків. Потім ви можете використовувати ці гроші на будь-які витрати, пов’язані зі здоров’ям, це може включати в себе стоматологічні та очні лікарі або навіть ліки від застуди. Це дуже життєздатний варіант медичного страхування, які ви повинні розглянути.