зневага страхування на випадок безробіття на свій страх і ризик

Джон Ф. Кеннеді сказав знамениту фразу “час для ремонту даху, коли світить сонце. Його Справа, звичайно, було те, що сонце не світитиме вічно, і дуже важливо, в хороші часи готуватися до бурхливої ​​рівня, що можна над горизонтом.

Існує очевидна зв’язок між цією цитатою і страхування на випадок безробіття. Якщо Ви працюєте в гарну роботу з стабільним доходом, який охоплює всі рахунки і платить іпотеку, зараз саме час, щоб зробити положення, щоб ви могли продовжувати надавати для вашої родини у разі втрати роботи.

Ви можете думати про себе: “Я просто знайти собі іншу роботу! ‘, І так, в кінцевому рахунку, це повинно бути вашою головною мети, як тільки ви стали безробітними. Тим не менш, це не завжди легко знайти роботу відразу, особливо в розпал світової економічної спаду. Якщо у вас є потрібні зв’язки і знають, як продати себе роботодавцю, ви, швидше за все, знайти нову роботу, рано чи пізно, але як щодо за цей час?

Якщо ви накопичили значні заощадження в банку протягом багатьох років, то це, швидше за все, полегшити фінансовий тиск, що безробіття місць на вас. На жаль, відсоток населення, які здатні закликати такий щедрий банк заощаджень у разі надмірності відносно невелика. Згідно з останніми статистичними даними, менше 50% домогосподарств мають достатні заощадження, щоб покрити навіть трьох місяців на суму витрат.

Для тих з нас без великої кількості заощаджень, єдиним доступним джерелом доходу протягом періоду безробіття державних допомог. За оцінками страховиків, середній час люди проводять між робочими місцями безробітних становить близько восьми місяців. Це дуже багато часу, щоб вижити і покриття витрат лише стандартні державні допомоги для отримання доходу. В даний час стандарт шукачів Резерв швидкість становить £ 51.85 для тих, хто у віці 16-24 років, і £ 61.45 для осіб у віці 25 років і старше. Якщо у вас є сім’я і іпотечний доглядати, немає, як ці мізерні переваги наблизиться до покриття своїх витрат.

Багато людей просто не розуміють, наскільки нестійким їх фінансове становище насправді. Якщо найгірше має статися, і ви стикаєтеся тривалого періоду безробіття, ви можете виявити, єдиним варіантом є, щоб потрапити в серйозні борги. Це дозволить знизити навантаження в короткостроковій перспективі, але ви, швидше за все, залишиться з паралізує інтернет платежів потенційно вимірюються у тисячах фунтів.

Легкий, безболісний спосіб уникнути цієї катастрофи сценарій придбати план страхування від безробіття зараз “, в той час як сонце світить.

Рівень безробіття кришкою (також відомий як страхового захисту доходів або надмірності кришкою), ви, як правило, зробити набір внесок у політиці кожен місяць, і повинна відбутися надмірність, ви можете застосувати, щоб зробити вимога до політика. Швидкість платежів і час, в який ви отримуєте їх залежить від типу політики покупки, і ви виявите, що є безліч варіантів дозволяє адаптувати ваші політики до конкретних потреб і обставин.

Страхування від безробіття може коштувати всього лише всього за £ 5-10 в тиждень, що приблизно така ж, як абонемент в спортзал. Позивачі в середньому отримують близько £ 1000 на місяць, і ваша політика повинна забезпечити достатньо, щоб покрити свої рахунки, іпотечні та інші господарські витрати. Заявники також можуть скористатися безкоштовною допомогою, щоб допомогти їм повернутися в зайнятості знову швидко, в тому числі рекомендації по резюме, пошук роботи та інтерв’ю.

Таким чином, безробіття кришка може бути життєво важливим для забезпечення фінансової стабільності вашої родини, навіть якщо ви, сподіваємося, ніколи не доведеться його використовувати. Якщо у вас вже є значна кількість грошей ховають в заощадження, страхування на випадок безробіття насправді є єдиним варіантом, щоб пом’якшити удар резервування і допомогти вам у важкий перехідний період, перш ніж знайти нову роботу.