знаємо про користь пропонованих комерційними страхування майна

Комерційна нерухомість включає в себе доходи, отримані фізичною властивістю бізнесу, таких як офісна будівля, торгових комплексів, складів і фабрик. Володіючи комерційної нерухомості пов’язане з великими ризиками. Ризики включають пошкодження майна в результаті стихійних лих, несплата орендної плати мешканцями, шахрайських судовий процес проти власника приміщення і т.д. Такі високі ризики вимагають уваги, і закликає страхування для покриття ризиків і захисту інтересів інвестора.

Що таке комерційне страхування майна?
Комерційне страхування майна є комплексної політики, яка охоплює всі можливі непередбачені витрати майна – витрати, понесені від пошкодження сталися на майно та витрати, понесені від збитку, заподіяного іншим готелем (претензія).

Речі покривається цієї політики:
Прямо від майнової шкоди з втратами припинення діяльності комерційних майнове страхування охоплює широкий спектр ризиків бізнесу. Подивимося тепер, що всі речі, що цей страховий поліс покриває.

Будівлі: Будинки повинні бути застраховані, щоб захистити їх від стихійних лих, таких як урагани, повені, лавини, удар блискавки, і т.д. Є кілька страхових полісів, які відповідають вашим потребам. Наприклад, якщо Ви здаєте ваше будівлю, ваш бізнес орендар зобов’язаний прийняти зміст страхування орендаря.

Обладнання та рухомого складу: Під комерційну майнового страхування, ряд статей в тому числі обладнання, меблі, механічне та електронне обладнання, торгове обладнання, касові апарати, зважування ваги, інвентар тощо, покриті. Таким чином, повний зміст в будівлі покриті. Для виробничого бізнесу, важливо для зберігання інвентарю та захисту від пошкоджень і крадіжок. Ці акції товари та інвентар, також підпадають під комерційне страхування майна.

Поліпшень, проведених орендарями: у ході оренди, якщо орендар вважає, що будівля знаходиться менш підходящий для бізнесу, і може бути відповідною за поліпшення зовнішнього вигляду або будь-яких таких аспектів і таким чином змінює будівлю відповідно, то ця страховка покриває вартість з поліпшень, здійснених орендарем.

Припинення підприємницької діяльності: Переривання для вашого бізнесу можуть виникнути за різних факторів, таких як стихійні лиха, штучні причини, як вандалізму і т.д. Такі ризики покриваються в рамках комерційного страхування майна. Припинення підприємницької діяльності призводить до несплати оренди, заробітної плати та дивідендів акціонерам фірми. Якщо взяти політику переривання бізнесу, такі зобов’язання будуть охоплені.

Компенсації працівникам: ви робите бізнес, швидше за все, будуть порушені численні фактори – штучне і природне. У будь-якому випадку, якщо ваші співробітники отримують травми або хвороби, витрати на госпіталізацію, медичні витрати і т.д., підпадають під положення політики комерційного страхування майна.

Додаткові витрати: При запуску бізнесу в комерційному будинку, є деякі витрати, які також підпадають під цю політику. Це включає в себе втрату утримання будівлі, яке належить власнику.

Комерційне страхування власності таким чином, охоплює цілий ряд факторів ризику, ви не можете дозволити собі ігнорувати. Щоб отримати ваша справа виконувати без перерв, це важливо, щоб купити комерційне страхування майна.