знаю, що потрібно враховувати при покупці особистого страхування від нещасних випадків політика

Нещасні випадки невизначеною, і може завдати непоправної шкоди людині. Отже, важливо, щоб купити правильно роду страховку, щоб захистити себе від будь-яких таких можливих неприємних інцидентів. Купівля страхування від нещасних випадків є, таким чином, важливі фінансові рішення.

Особисте страхування від нещасних випадків політики покриває ризики перед покупцем у зв’язку з ДТП зі смертельним результатом. Він захищає від смерті та інвалідності, заподіяної внаслідок аварії. Покупка цього страхування може дати деякі суттєві переваги, такі як:

• Якщо людина вмирає в результаті нещасного випадку, бенефіціарами людина буде отримати деяку суму, як смерть кришку. Це дозволить забезпечити настільки необхідну фінансову підтримку сім’ї після смерті людини.

• Якщо людина підтримує травми через аварію, одноразово виплачується за медичною допомогою. Навіть якщо людина не відчуває повне інвалідності, наприклад втрачає очей, персональний отримає частину страхової суми для покриття медичних витрат. Інвалід має право також отримати певну суму періодичних, скажімо щомісячну винагороду, якщо людина працює в організації.

Що шукати в страховий поліс:
При покупці страхування від нещасних випадків, ключовими факторами, які будуть розглянуті кілька років, сума покриття, і вигоди для бенефіціарів.

Що всі вони покриваються за полісом: Ви повинні дивитися на події, що призвели до нещасних випадків. Чи знаєте тип нещасних випадків ви, ймовірно, особи покриваються політики. Див, наприклад, якщо крім нещасних випадків автомобільним або залізничним транспортом включені, наприклад, пожежі будинку, аварій через ковзання на щаблях квартиру і т.д.

Величина компенсації: виплачуваної суми компенсації, також важливо. Це, у свою чергу, залежить від розміру сім’ї, ризик, пов’язаний, будь то ваш чоловік працює, і т.д. Скільки виплачується за смерті, інвалідності і незначні інвалідності повинні бути вивчені. Наприклад, дізнатися про кількість компенсовані вашої родини у разі вашої смерті, щомісячна винагорода за медичні витрати і т.д.

Відсоток вигоди при постійній / тимчасовій непрацездатності: Знайти частину суми, запропонованої в якості компенсації ризику. Це залежить від аварії в результаті смерті або інвалідності (часткова / тимчасова). Для інших умов, різної сума виплачується.

Винятки та обмеження: Ви повинні поглянути на винятки та обмеження. Ці є суттєвими, оскільки з видом Будь-який з них може зробити ваші претензії недійсними за певних обставин. Деякі з загальних винятків включають:
• особи віком старше 75 років, не мають права приймати цей вид страхування
• Водіння під впливом алкоголю або наркотиків зробить вашу політику порожнечу
• Травма, викликана існуючої слабкості або дефекту в тілі
• Нещасні випадки викликані через спорту, як поло, стрибки з парашутом, професійний дайвінг і т.д.
• Аварія через події, пов’язаних з війною або буйних умовах
• Повний робочий день дійсній службі у збройних силах
• самогубства або навмисного самоушкодження
• Злочинні дії
• ВІЛ / СНІД

Всі ці події ви втрачаєте переваги. Таким чином, ви повинні дивитися на будь-яке положення в цьому відношенні.

Що шукати в страховій компанії:
Як тільки ви впевнені в деталях політики, ви повинні вибрати страхову компанію і мають підтверджений репутацією і досвід у продажу страхування від нещасних випадків політики, врегулювання претензій, що стикаються з фінансовими правові проблеми, якщо такі. Ви повинні враховувати наступне:

• Репутація і існування: Розглянемо репутація компанії на ринку – як довго він був там на ринку. Як емпіричне правило, компанія повинна бути там протягом не менше п’яти років, у будь-якому випадку. Репутація будується протягом часу з точки зору своєчасної допомоги замовнику.

• врегулювання претензій відношення (має бути не менше 75%): Страхування для довгострокового і компанія повинна бути достатньо сильною, щоб задовольнити вимоги претензій, що надаються своїм клієнтам. Контрольний показник, що компанія повинна бути в змозі задовольнити як мінімум в 75% випадків претензії.

• Преміум стягується суспільством: премія стягується має бути розумним і порівнянним з іншими страховими компаніями. Премії може змінюватись в залежності від компанії через перевагами, тривалість переваг і т.д.

Вибирайте надійні брокерські фірми, щоб отримати кращі пропозиції:
Як тільки ви вирішите, щоб купити страховку, ви можете придбати зв’язавшись безпосередньо страхової компанії особисто або через Інтернет. Ви можете процитувати для їх премії видаючи необхідні деталі / специфікацій.

Інший спосіб покупки страховки, щоб піти на брокерську фірму. Це, дійсно, найкращий варіант. Це так, тому, брокерські фірми є досвідченими і знаючими досить проконсультувати Вас кращу пропозицію з точки зору суму покриття, тривалість кришку, виплата премії, врегулювання претензій, перевірка документів – які беруть участь у цьому процесі.

Розглянути ці питання, при купівлі страхування від нещасних випадків. Це допоможе вам купити оптимальне страхове покриття.