знаю страхування Вашого автомобіля і заощадити гроші на premium_

Страхування автомобіля є лише страхування, яке є юридично обов’язковим, і тому кожен, хто володіє автомобілем гарантує, що його автомобіль застрахований. Проте, більшість людей не знають про нюанси автомобіля / двигуна страховий поліс. Є багато цікавих аспектів для автомобіля / автострахування, які можуть принести користь замовнику, як тільки він дізнається про неї.

Наприклад, наші автострахування команди натрапив на дуже високою чистою вартістю людини, яка звикла до регулярної модернізації своїх автомобілів дуже високого кінця. Вони були вражені, виявивши, що цей клієнт був у повному невіданні з приводу “немає претензій бонус” вигода, яка поставляється з страхування автомобіля.

Як клієнт, важливо знати ваш автомобіль страхового поліса і зрозуміти всі переваги, які приходять з нею. Не просто взяти автострахування як необхідна клопоту, яка повинна бути отримана покінчити з цим.

Ось декілька речей, які ви, можливо, захочете мати на увазі, коли ви йдете в для автомобіля / Політика автострахування …

Претензії не приймаються до досвіду (зі знижкою)
Якщо не позов, вироблених в період існуючої політики, яка підходить до кінця, ви можете отримати знижку на продовження премії. Ця знижка у відсотках на окремому Преміум пошкоджень і буде підвищений до наступного плити щороку, якщо не буде ніяких претензій. Ця знижка відомий як “претензії не приймаються бонусу (знижки)”, і вона може доходити до 50%. Доброю новиною є те, ця знижка один раз заробив Пакети з страхувальник, навіть якщо автомобіль проданий або транспортування. Страхувальник буде дозволено перенести цю знижку при покупці страховки для будь-якої нової або навіть старої машини він купує.

добровільні відрахування
Кожна політика має обов’язкової надлишку і такі сума вираховується в будь-якому пункті заплатив. На додаток до вищесказаного, клієнт може звернутися до “добровільної франшизи” на основі рівня самодостатності довіри до безпечних автомобільними і не передбачає ситуації пред’явлення претензії.
Під добровільною франшизи, кількість вибрали також отримує віднімається за будь-яку суму претензії. Для цього вибору, клієнт отримує знижку в «свій збиток” (OD) премії.

Добровільне франшизи для приватних автомобілів
Клієнт може вибрати більш високу франшизу понад обов’язкової франшизою в цьому випадку знижка буде дозволений у відповідності з наступним: –

добровільної франшизи знижкою
Rs 2500 – 20% на OD премії автомобіля, не більше 750 рупій
5000 рупій – 25% на OD премії автомобіля, не більше 1500 рупій
Rs 7500 – 30% при OD премії автомобіля, не більше 2000 рупій
15000 рупій – 35% на OD премії автомобіля, не більше 2500 рупій

анти крадіжки пристрою
Установка анти – крадіжки знижує ризик сприйняття автомобіля в очах страховика і тому привертає знижкою. Дуже важливо, щоб відповідати затвердженій зробити, щоб претендувати на знижку.

Автомобільна Асоціація користувача
Якщо клієнт є членом автомобільної асоціації, то він зможе скористатися знижкою на «свій збиток” премії (застосовно для приватних автомобілів і двоколісних механічних транспортних засобів політиці)

Концесія на відстій транспортних засобів
Якщо автомобіль гаражі або вийшли з ужитку протягом деякого періоду (не менше двох місяців), існуючої галузі політики може бути обмежений для паркування ризики, і клієнт може скористатися під час концесії оновленню політики або шляхом продовження терміну після закінчення або кредит в оновленні премії. Тим не менш, натяк в страхову компанію має важливе значення.

Фізично / розумово відсталих клієнтів
Концесійних можуть бути надані для спеціально розроблених / зміна транспортних засобів для використання фізично / розумово відсталих осіб.

Вартості транспортного засобу на страхування
З року в рік страхової вартості транспортного засобу не повинен бути за первісну ціну покупки. Від вартості транспортного засобу на страхування відомий як “Страхувальник оголошеною цінністю» (IDV) має бути досягнуто у відповідності з таблицею, наведеною в політиці.

графіком амортизації після прибуття в IDV (застрахованої особи оголошеної цінності)
вік транспортного засобу% зносу для кріплення IDV
Не більше 6 місяців – 5%
Більше 6 місяців, але не більше 1 року – 15%
Більше 1 року, але не більше 2-х років – 20%
Більше 2 років, але не більше 3 років – 30%
Більше 3 років, але не більше 4-х років – 40%
Більше 4 років, але не більше 5 років – 50%

ПРИМІТКА: IDV транспортних засобів за 5 років і застарілих моделей автомобілів (тобто моделі, які виробники припинили виробництво) повинна бути визначена на основі взаєморозуміння між страховою companyand застрахованих