знаю морське страхування вантажу і його переваги

“Морське страхування в цифрах (що воно охоплює)

Страхування вантажів покриває транзитів по:
– Вода
– Повітря
– Дорожній транспорт
– Зареєстрований бандероллю
– Кур’єром
Або ж будь-якої комбінації з вищезгаданого.
для кого?
Покупці, продавці, імпорт / експорт купцями, торговими агентами, підрядниками та банками-Насправді будь-який, зайнятих у бізнесі переміщення товарів.
Під час перевезення, вантаж не завжди може бути на ваш ризик. Наприклад, ви можете продати його покупцеві. Майор морської політики шторку ваш інтерес до застрахованого вантажу, а також поширюються також на інтереси будь-якої третьої особи, якій ви призначили відсотки річних на передачу права власності, як це визначено в умовах продажів.
Тому застрахувати?
Якщо є один вид страхування, що є абсолютною необхідністю, це морський!
Ваш вантаж може бути пошкоджений при впливі широкого спектру ризиків, включаючи аварії транспортного засобу, що перевозить вантаж, вихід з ладу вантажники в області порту, і пошкодження контейнера, який можна мити за борт. Якщо ви думаєте, піратство пішло в минуле, ви будете здивовані, виявивши, що це дуже жива і здорова! Підводячи підсумок, Ваш вантаж може бути пошкоджений на мілину, заземлення, опускаючись, печіння, зіткнення, помилки або помилки в навігації, важка погода, введення морської або річкової води, викиду, пральні за борт, потім корабля, конденсації, неправильного укладання перевізником , гак пошкодження, крадіжки або розкрадання, війни, страйків або природних небезпек. Перевізник платить за втрату тільки тоді, коли перевізник завдає шкоди. Знову ж, тільки перевізник зобов’язаний платити обмежена кількість в упаковці, а не на повну вартість вантажу. Це ще одна причина для страхування Вашого вантажу.

Відповідальність за організацію страхування
Хто організує страхування-покупець або продавець? Або обидва вимагають деяких захист?
Відповідь залежить від договору купівлі-продажу двох увійти. За кожну продаж термін, як FOB, CFR, DDP, DDU і т.д., страхові компанії мають конкретну політику, як для продавця і покупця відповідно.
охоплення морських вантажів
Переважна більшість морських вантажів політики засновані на Institute Cargo пунктах, які з’являються саме в трьох версіях., ICC (A), ICC (B) і ICC (C). ICC (A) заснована на” Все” в той час як ризики (B) і (С), засновані на імені-небезпек.
Всі три пропозиції мають певні винятки.
що умови страхування вантажів Інституту лондонських страховиків покриття
Морської політики вантажу засновані, в більшості випадків, з одного або більше з пп Institute Cargo. Покриття доступний згідно з цими стандартними положеннями, відносяться:
– Фактичні загальні втрати
– Конструктивною повної загибелі
– Особливу тобто середній, часткова втрата застрахованого небезпеки
– Загальна середня
– Зіткнення відповідальності
– Витрати, такі як дослідження збори, Налагодження витрати, вартість пересилання, Сью,
праці і т.д.
Основні винятку, які з’являються в умови страхування вантажів Інституту лондонських страховиків, є:
– Втрати або пошкодження внаслідок внутрішній порок
– Втрата зв’язку із затримкою
– Втрата або пошкодження через недостатність упаковки
– Втрати або пошкодження внаслідок банкрутства, дефолту судновласників і т.д.

Деякі страхові компанії встановити, за запитом, програмне забезпечення на вашій території, так що страхові свідоцтва можна роздрукувати, ви, тим самим уникаючи затримок.