знаю Медігеп план страхування перед нанесенням

Після виконання Medicare ви, можливо, зіткнулися з проблемою, що й деякі медичні витрати, які не охоплюються Medicare оригінал поліса. Тепер ви можете вирішити цю проблему за допомогою Надзвичайний і чудовий план. Ви можете додати в свій оригінальний страхування Medicare плану. І цей план називається Медігеп план медичного страхування. Це дуже корисно, щоб мати всі переваги вашого плану Medicare. Це допоможе вам отримати всі переваги попереднього плану. Але вам потрібно зробити оригінальний першим претендувати на всі витрати. Вона називається Медігеп план тільки тому, що ці плани прикрити зазор між Отримати політики Medicare охоплення і загальна кредиторська заборгованість тому назва, як це. Тепер воно має бути сказано, що всі ці типи Медігеп плани знаходяться у віданні кількох приватних компаній і продаються тільки їм. Жоден державний орган не може впоратися з цим планом. Якщо у вас є план Medicare Advantage, то ви не отримаєте переваги план страхування здоров’я Medigap.

У план Medicare Advantage Заявник отримає набагато більше користі і повинні платити більш низькі доплати ніж Medicare Частина А і частини В. З планом Medicare Advantage, ви замінити ваші Medicare Part B і охоплення охоплення через приватне страхування компанії. Якщо у вас є план Medicare Advantage, звичайно всі ваші Medicare покриті медичні послуги надавалися в рамках плану Medicare Advantage, і які можуть включати покриття відпускаються за рецептом ліків. Але якщо у вас немає плану Medicare Advantage, то ви повинні скористатися перевагами Медігеп план страхування. Кращий час для покупки Медігеп страхування під час Вашого Medigap період відкритої реєстрації, яка є шестимісячний період, який починається в перший день місяця, в якому ви включаєте 65 і записатися на Medicare Part B. Протягом цього періоду, страхові компанії не можуть використовувати медичні андеррайтингу, тому вони не можуть відмовитися продати вам Медігеп політики, стягувати більше через проблеми зі здоров’ям або зробити вас чекати, щоб почати охоплення, за винятком у деяких випадках вже існуючих умов. Після того, як період відкритої реєстрації, компанії Медігеп страхування, як правило, допускається використання медичного андеррайтингу. Таким чином, немає ніякої гарантії, що вони будуть продавати вам політики.

Є всього 12 планів, які доступні на ринку для задоволення ваших потреб. У відповідності з федеральним законом, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

Ви можете проконсультуватися з консультантом Медігеп план, а потім запросити Медігеп плану. Існує один варіант, на якому ви можете реле 100%, і це Медігеп Каліфорнії. Це таке Медігеп план, який захищений і коштує своїх грошей.