знаючи вашу медичну страховку

Ви дійсно знаєте, що ваша страховка може зробити для вас або, як використовувати його на вашу користь? Основним недоліком страхування, що більшість людей поняття не маю, що вони купили, не кажучи вже кого вони купили їх страхування від – або, як його використовувати. Споживачі повинні розуміти, що не кожна страхова компанія або план те ж саме. Крім того, вони повинні дізнатися, як використовувати їх страхової належним чином. Медичне страхування є не завжди про захист нісенітницю, а, швидше, мова йде про захист себе від великих катастроф.

Часто, якщо ви запитаєте людину, яка їх страхової компанії, вони не мають ні найменшого уявлення. Найбільш просто знаю чи вони є страховка чи ні. Тільки коли вони насправді не потрібна вони потрудилися з’ясувати, хто є носієм. Якщо ви запитаєте їх, вони скажуть щось на кшталт: «Хрест Щит” або “Середнього Заходу Здоров’я». Якщо ви не знаєте, що ви купили, як ви повинні переконатися, що він збирається робити те, що вам це потрібно робити, коли вам це потрібно?

знаю, що ви купуєте
Купівля медичного страхування є серйозним питанням, яке слід сприймати серйозно. Якщо вам просто потрібно покупці поліса онлайн базуючись на ціні і, якщо ви працюєте з брокером по телефону, ви можете виявити, пізніше, коли ви подаєте позов, що ваша політика не поширюється на те, що ви думали, що це буде.

Скільки разів ви купуєте будинок по телефону, не бачачи будинок? А ще краще, ви б купили машину через Інтернет, не порадившись з власником / дилера в першу чергу? Купівля медичного страхування може бути менш важливою фінансової операції. Зустріч з досвідченим агентом, який пояснить план вам докладно і дозволяють задавати докладні питань немає, можливо, займе не більше 15-30 хвилин, в залежності від того, скільки у Вас питання. Крім того, у Вас є можливість налагодити контакт з агентом, ви можете зателефонувати на в майбутньому, якщо у вас є питання чи потреби.

На жаль, багато з них стали зіпсовані плани, які вони мали в минулому, працюючи у великій корпорації. Не всі страхові плани однакові. Справді, може бути величезним різниця між однією і іншою план. Багато хто, хто був охоплення через великий план групи, працюючи у великій корпорації заколисаний помилкове переконання, що все, що потрібно зробити, це зайти в кабінет лікаря або в лікарню і все буде піклуватися про них.

При покупці політики в області охорони здоров’я як приватна особа або власник малого бізнесу, ви більше не можуть дозволити собі розкіш просто представляти вашу групу користувача карти і заплативши невелику доплату або відрахування. Замість цього, ви повинні знати, що ваша політика буде і не буде покривати. Крім того, ви повинні бути повністю в курсі цих речей заздалегідь, під час процесу покупки для того, щоб мати можливість прийняти обгрунтоване рішення про висвітлення ви купуєте.

який ризик ви готові взяти на себе?
Коли ви купуєте страховку на свій власний, або через окремі політики чи групової політики через галузевої асоціації або іншої організації, вам доведеться зробити кілька варіантів щодо франшизи, охоплення та інших відомостей про політику. Іншими словами, ви отримуєте можливість визначити, скільки фінансового ризик ви готові взяти на себе. Чим більше ви берете на себе ризик, маючи велику франшизу або менш охоплення, тим дешевше щомісячних премій. Отже, вкрай важливо, у вас є повне розуміння того, що ви купуєте і які ризики ви берете на себе. Для того, щоб зробити добре обгрунтоване рішення, ви повинні сидіти обличчям до обличчя з компетентними агент, який може повністю пояснити, що є, і не поширюється.

Страхування історично була призначена для запобігання катастрофічного фінансового краху з несподіваною основним захворюванням або нещасним випадком. Протягом десятиліть, так як люди почали використовувати для повного охоплення їх компаніям надаються і часто оплачуються повністю, страхування перестало бути використані для покриття катастрофічних. Швидше, люди почали звертатися до лікаря для кожної слабкий біль та біль, будь то виправданим відвідуванням лікаря чи ні, зрештою, це був «вільним». Велика частина непомірні витрати в обох страхування та медичної допомоги виникла з цього надмірне страхування.

Як людина купівельної індивідуальні або групові політики, ви повинні уважно розглянути, як і чому ви збираєтеся використовувати ваш страхування. Якщо ви готові, щоб покрити вартість дрібніших медичних витрат, Ви можете скоротити свої внески медичного страхування значно, купивши поліс з більш високою франшизи і / або доплати. Ті, хто є відносно молодими і здоровими, можливо, захочете, щоб мінімізувати їх охоплення, а ті, з активним дітям може знадобитися набагато більше уваги, в очікуванні нормальних аварій дитинства.

Працюючи з знаючий агента, серйозно розглядає суми ризику ви готові взяти на себе і обмеження відвідувань лікаря, щоб ті часи, коли це дійсно необхідно, ви можете контролювати вартість вашого медичного страхування. Це не повинно бути поза досяжності. Проте, в той же час, це ваша відповідальність, щоб знати, що ваша політика робить, і не поширюється.