значення захисту ваших претензій немає знижки

Захист не Претензій зі знижкою (НИЗ) ознаками з автомобілем страхування пропонує досить фінансову цінність страхувальника. Розуміння, що це таке і як йти про захист це може врятувати Страхувальник зовсім небагато грошей з плином часу. Звичайно, страхувальнику потрібно, щоб заробити цю знижку, перш ніж він може захистити його.

Чи не заробивши ніяких претензій знижку

Претензій зі знижкою не буде досягнута, коли страхувальник страхування автомобіля дозволяє уникнути пред’явлення позову у попередньому році. Як правило, це призводить до зниження вартості страхового покриття в наступному році. З кожним наступним роком, розмір знижки стає все більше, а страхувальник економить більше грошей.

Хоча різні страховиків тримати різні правила, які стосуються ніяких претензій Знижка пропонується з їх страхування автомобіля, деякі факти, що стосуються НИЗ залишаються незмінними. Страхувальник повинен підтримувати його претензій немає статусу протягом кількох років поспіль, щоб пожинати плоди додаткову економію.

Крім того, збільшення знижки в підсумку зупиняється після певної кількості років не відбулося. Деякі страховики викликати цей аспект ніяких претензій Знижка після п’яти років у той час як інші страховики пропонують більш тривалий період часу від семи до одинадцяти років. Після цього терміну відбувається, ніякі додаткові знижки не можуть бути взяті з вартості страхового покриття автомобіля. Тим не менше, значення знижки вже заробили в цілому продовжує залишатися чинності за умови, ніяких претензій не відбулося і не НИЗ була захищена.

захисту ваших претензій немає знижки

Водії, які роблять їх Заявити ніяких претензій Знижка під загрозою, якщо вона не була попередньо захищена. Як правило, страховики дозволяють своїм страхувальникам для захисту своїх НИЗ після вони зберегли певну кількість років без претензій. Це число може варіюватися, але в цілому, страховики вимагають від своїх, щоб у водіїв не менше чотирьох років без претензій, перш ніж вони мають право на захист своїх НИЗ. Для того щоб зробити це, страхувальник повинен сплатити додаткове збільшення вартості їх охоплення.

Що це означає для захисту ваших претензій немає знижки

Для тих, хто не знайомий з цим процесом, трохи пояснення корисно. Захист НИЗ підключений до страхове покриття автомобіля дозволяє страхувальнику розміщувати один або два позови, не ризикуючи втратою свого знижкою. Важливо розуміти, що навіть якщо ваша НИЗ захищений, подачі претензії, як правило, призводить до збільшення вартості вашого страхового покриття. Тим не менш, без захисту, знижка зникне з вартості кришки в наступному році.

чи розумно захистити ваші ніяких претензій знижку

Якщо збільшення вартості страхування автомобіля невелика, вона є вигідним вкладенням зробити. Оскільки захист дозволяє страхувальнику триматися на дисконтованою вартості його страхування, навіть якщо робиться заява, його вартість може легко окупитися.

Це має сенс, щоб захистити цю знижку, якщо водій володіє дорогим автомобілем або має намір придбати дорогий автомобіль в найближчому майбутньому. Як правило, вартість автомобіля страхове покриття високою вартістю, високою продуктивністю, і сірий імпорт автомобілів більше, ніж призначені для менш дорогих автомобілів. Це, як кажуть, якщо захищати ваші НИЗ підвищує вартість вашого страхового покриття автомобіля значно, то ви не можете зробити це.

Intro: Захист Знижка ніяких претензій аспект автомобіля страхове покриття важливо для тих, хто хоче заощадити гроші. Що не є Претензій зі знижкою? Коли потрібно витрачати гроші, щоб захистити його?