значення автострахування

Авто страхування є договір на автомобіль, в якому одна сторона погоджується платити страхові внески на регулярній основі узгодженої страхової компанії замість отримання компенсації за фінансові втрати в результаті певної події (наприклад, зіткнення, крадіжки або збитку, нанесеного ураганом).

Ви визначник вашого авто страхування, оскільки договір між страховою компанією і самостійно. Страховка покриває вас у разі тілесних ушкоджень та інших пошкоджень, які можуть виникнути в тому числі медичними платежами. Сплачують страхові суспільством за збитки, погоджених у вашій політиці в обмін на ваші виплати премії.

Державна політика мінімального є обов’язковим, тому, ви повинні отримати доступне страхування авто, яке дає належної кришкою, коли потребують фінансової резервної після аварії виникає. Страхування авто знижка політика можлива, коли у вас є хороші записи. Іншими словами, ви можете отримати хорошу знижку, якщо ви були хорошим водієм, який не було ніяких квитків або участь в будь-яких аварій або, можливо, відвідував заняття деяких водіїв освіти.

Які авто страховка покриває

Розуміння страхування автомобіля є значним, щоб отримати належне освітлення.

Ваш поліс покриває наступні:

– Тілесні ушкодження відповідальності (BIL): Ця політика забезпечує захист страхувальника, коли є якісь тілесні ушкодження. Ви можете отримати лапки страхування автомобілів, які підходять вам онлайн.

– Особисті захисту травми (PIP): Це покриття витрат на лікування, похорон і заміну services.ral витрат.

– Відповідальність за майнову шкоду (LPD): Цей поліс покриває будь-який збиток причинно власності третіх сторін навіть кого ви дали дозвіл вести свій автомобіль.

– Освітлення зіткнення (CC): охоплюються компенсує автомобіля страхувальника в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Цей поліс покриває вартість ремонту вашого автомобіля за вирахуванням франшизи, навіть якщо ви винні в аварії в той час як страхова компанія видалити його зі страхової компанії третій особі, коли він винен.

– Комплексні покриття: Багато з вас можуть запитати себе “Що таке комплексного страхового захисту авто?». Якщо ви страждаєте втратою в результаті крадіжки або пошкодження, викликані чимось іншим, ніж зіткнення з іншим транспортним засобом, як пожежа, вибух, землетрус, буря, тощо, то ця політика забезпечує покриття. Ця політика також доступний з певною кількістю франшизи.

– Незастрахованих / Underinsured автомобіліста Покриття (UM / UIM): Ця страховка покриває вас, коли вдарити і втекти водій хітів вас, і ви будете відшкодувати вартість збитку. Особи, які купують дешеві автострахування часто застраховано недостатньо і не може отримати достатньо грошей, щоб платити за втрати, коли потрапив в аварію.

Ви можете легко отримати автоматичне котирування страхового тарифу онлайн. Це дозволить порівняльний стресу магазин безкоштовно.
Перевірте навколо, щоб переконатися, що ви отримуєте кращі ціни авто ви можете. Так що якщо ваш страховий закінчується або ви думаєте про взяття нової політики, зараз саме час, щоб зробити покупку!