знаходження страхування при оренді автомобіля

Якби ви створювали машину часу, потрібно тільки знайти спосіб подорожі назад два роки, щоб знайти землю достатку. Згадуючи, як добре було майже викликає сльози на ваших очах. Щотижня банк, кредитні картки або фінансова компанія буде відправляти вам свої останні пропозиції. Дешеві овердрафти, зниження інтересу з розширенням кредитних лімітів або ще один спосіб перетворення, що позитивні капіталу житла в готівку для витрат. Там, здавалося, ніякої можливості це добігає кінця. І раптом ціна на газ до $ 4 і більше за галон. Це виявилося якраз проходячи солома на вітрі. Через місяць або трохи пізніше прийшла банкрутств банків, кредитна криза і повний спад з основними проблемами безробіття. Зручна життя зникла. Сімейних бюджетів раптом повинен був заплатити за скорочення боргу. Кожен шукав способи, щоб заощадити гроші.

Життя має тривати, але проблема в тому, як залишатися мобільним. У хороші часи, селищ і міст вибухнула. Пройшли де висока житлового будівництва щільністю, близькою до робочих місць. На їх місце прийшли передмість, а потім екс-міських жителів. Люди організовували своє життя навколо приватного транспорту і чекаючи їздити далі і далі, щоб зробити що-небудь. Що ви робите, коли ви виявили, що не можуть дозволити собі замінити поточний транспортних засобів, але живуть занадто далеко від роботи, школи та зручні магазини? Там немає приватного транспорту, з тим, в якості першої відповіді, ви дивитеся на постійно латати старі транспортні засоби, щоб тримати їх у русі. Але невеликий ремонт став капітальний ремонт, особливо якщо ваш пробіг висока або ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Ви оглядаєте околиці для Carpools. Це може працювати для звичайних подорожей, але вона пов’язує вас у розкладах руху інших людей. Це залишає орендою.

Якщо ви вирішили вести інших людей навколо і приймати оплату, необхідно перевірити, чи правильно існуюча політика охоплює вас. Більшість страховиків вірю брати гроші змушує вас бізнес таксі, і вони хочуть більш високу премію. Як і все страхування, користування інтернет-пошукових систем, щоб знайти доступні кришку. Але, в деяких частинах США, то тепер економічна відмовитися від власності. Немає нових оренду систем дозволяє взяти автомобіль з місцевого пункт посадки, як і коли вам це потрібно. Онлайн-бронювання, ви платите лише за автомобіль протягом годин, ви його використовуєте. Економісти розрахували середньорічний витратити на власників автомобілів складає близько $ 8000. Середня погодинна ставка оренди становить $ 15. Це 533 годин на рік в оренду автомобіль, перш ніж платити більше, ніж власник. Але ось іде попередження. Прокат автомобілів завжди приходить з дешеве страхування автомобілів, але компанії зацікавлені тільки в захисті свого капіталу. Ви зазвичай просять заплатити більше, щоб поповнити на кришці проти медичні витрати для власних травм. Але навіть при цьому додаткову премію, часто значно дешевше орендувати в міру необхідності. Ще краще, якщо ви не забрати з місцевого відділення, в яких агенти з продажу передати додаткові опції. Пікапи і висадки в місцевих гаражах без будь-яких формальностей. Перевірте, які послуги пропонуються в вашому районі. Якщо дешеві умови страхування авто праві, ви будете економити, щоб піти цим шляхом.