знаходження страхової план для задоволення ваших потреб

Медичні страхові компанії зазвичай пропонують індивідуальні поліси страхування, але залежно від вашого віку і стану здоров’я, можуть бути проблеми. Якщо у вас є серйозне захворювання або старше 50 років, але не достатньо старий для Medicare, ви не можете бути в змозі знайти охоплення. Багато страхових компаній вимагають пройти медичне обстеження, перш ніж дозволити покриття, щоб переконатися, немає ніяких серйозних проблем зі здоров’ям. Інші питання в отриманні індивідуального освітлення для здоров’я можуть включати більш високу вартість і менше вигод, ніж охоплення групи.
Перший крок у пошуку індивідуального освітлення здоров’я визначити, скільки ви можете дозволити собі платити щомісячні премії. Після того як ви знаєте, скільки ви можете витратити ви можете почати порівнювати плани, які максимально задовольнити ваші потреби за цією ціною.
Є деякі важливі питання, що виникають при порівнянні витрат і вигод для здоров’я плани ви досліджуєте.
Яка щомісячна премія і він вписується в мій бюджет?
Скільки платять за страхування лікаря і лікарняні рахунки?
Які послуги покриваються? У переваги включають строкову або невідкладну допомогу відвідувань, хірургії і перебування в лікарні? А як щодо будинку престарілих проживання, медичного обслуговування на дому та медичного обладнання?
Чи франшиза і скільки я повинен платити за відвідування офісу?
Є профілактичної допомоги включені, наприклад, рутина огляди та щеплення?
Чи є вже існуючі застереження, що перешкодить мені отримувати догляд мені потрібно? Якщо є пункт, як довго це триватиме?
Є стоматологічні, зір або покриття відпускаються за рецептом ліків?
Є катастрофічне покриття? Чи є з максимальною кишені або межа того, скільки я плачу кожен рік?
Чи щорічно або життя користь максимальної, яка буде виплачена страховою план?
Є п’ять різних варіантів слід враховувати при купівлі індивідуального медичного страхування плати за послуги, керованої медичної допомоги та відкрита реєстрація керованої медичної допомоги, об’єднання, засноване плани і високий ризик басейнів.
Традиційний тип медичного страхування є плата за послуги або відшкодування плану. З цим типом плану, страхова компанія оплачує частину кожного медичного обслуговування будь то відвідування лікаря або перебування в стаціонарі. Решта витрати по догляду оплачується Вами. Перевага цього плану є те, що ви можете побачити будь-який лікар вам вибрати і використовувати будь-якій лікарні ви вибираєте Однак ця свобода вибору як правило, приходить з більш високою щомісячної премії, ніж керованого медичного плану. Крім того, цей тип плану не так часто, як це було раніше.
Керованої медичної допомоги планів дуже популярні, і багато людей використовують їх для своїх охорони здоров’я. Є два типи планів; підтримки здоров’я організації (ГМО) і привілейовані організації постачальника (ОПП) Організоване медичне планує контракт з лікарями і лікарнями які потім погодитися надання медичної допомоги учасникам програми .. Ці лікарі і лікарні, то частина плану мережі. Ви можете бачити тільки постачальники в рамках цієї мережі для того, щоб ваші охорони здоров’я повинні бути охоплені. Деякі PPO плани дозволяють вам використовувати з плану провайдерів, але ви будете платити більше зі своєї кишені витрати. Перевага цих керованих мереж догляду є те, що ви платите тільки невелика доплата суму кожен раз, коли ви звернетеся до лікаря. Ці доплати суми, як правило, від $ 10 до $ 20.
Є деякі держави, які вимагають керованої медичної допомоги планує мати щорічний “відкритий прийом” період. За цей час, як правило, одного місяця, керованої медичної допомоги планів необхідні, щоб люди могли приєднатися до плану, навіть якщо у них є серйозне захворювання. Там немає медичних іспитів, необхідних, тому вам не доведеться довести, що ви страхуванню. Це корисно, якщо ви були відхилені для освітлення через стан здоров’я.
Ви також можете перевірити стан вашого відділу страхування, щоб побачити цього параметр застосовується до більш планів медичного страхування, ніж просто керованої медичної допомоги. Деякі держави вимагають, щоб всі медичні страхові компанії пропонувати свої плани людям, які не можуть отримати медичну страховку у зв’язку із захворюваннями.
Медичне страхування є часто доступні через професійні або торгові організації. Є також громадських та релігійних організацій, які можуть також пропонують медичне страхування своїх членів на групові тарифи. Якщо ви є членом якої-небудь організації, з’ясувати, якщо вони пропонують медичну страховку. Ви повинні ставити ті ж запитання, які були перерахованих вище, і ви також можете звернутися до Департаменту державного страхування, щоб дізнатися ваші права відносно цього виду медичного страхування.
Останній тип медичного страхування є надходження до високого ризику басейни. Деякі держави пропонують медичне страхування для людей, які не можуть отримати медичну страховку у зв’язку зі станом здоров’я. Цей тип покриття, в крайньому випадку, якщо всі інші спроби отримати медичну страховку не увінчалися успіхом. Для того, щоб претендувати на високі ризики басейні, ви, мабуть, було відмовлено в медичної страховки одним або двома страховими компаніями. Ще один спосіб, щоб претендувати, якщо ви не можете знайти план з меншою абонентською премією, ніж премія, пропонованих високий пул ризик.
Новий федеральний закон охорони здоров’я встановила програм страхування для людей з уже існуючими умовами. Ці програми були змінені деякі з відбіркових правил. Для повного опису цих планів і їх правила реєстрації перейдіть до www.healthcare.gov або www.pcip.gov.
Якщо визначенні того, який план медичного краще для вас все ще занадто складно, то ви можете поговорити з брокером медичного страхування. Існують незалежні брокери, які продають різні види медичного страхування і є брокери, які продають плани тільки від однієї компанії. Вам слід поговорити з кількома брокерами, щоб переконатися, ви обираєте правильний. Ви також повинні визначити, яким брокером є платною. Деякі брокери оплачуються Ви і інші платять комісію підприємством медичного страхування. Процес оплати може вплинути на план рекомендованих брокерів тому переконайтеся, що брокер працює у ваших інтересах. Недоліком використання брокером є те, що вона може коштувати дорожче і там може бути обмеження на доступність деяких планів медичного страхування.
Є й інші види страхування, такі як “рак політики” чи лікарні відшкодування політики. Вони не повинні бути помилково прийняті за всеосяжний охоплення здоров’я. Ці політики платять тільки за певної хвороби або може встановити грошову суму, яку ви отримуєте кожен день ви госпіталізовані. Деякі з цих політик звучати добре, але не буде насправді допомогти з витрат на охорону здоров’я.
Знайти хороший індивідуальний поліс страхування здоров’я приймає зобов’язання і багато роботи. Перевага цього дослідження є пошук політику, яка відповідає вашому бюджету і вашим поточним потребам.