знаходження здоров’я, вагітності та пологах

Якщо ви вже з дитиною і потребують медичної страховки, ви можете виявити, що більшість компаній буде сказати “ні” до вас .. Страхові компанії знають, що вони навряд чи зможуть заробити прибуток на вас і навряд чи запропонує вам медичного страхування.

Через це, ваші варіанти, ймовірно, будуть обмежені, але можуть бути деякі способи, які можна знизити рахунки. У деяких ситуаціях, медичні страхові компанії зобов’язані за законом, щоб забезпечити вам.

Ви могли б претендувати на страхової групи здоров’я. Ви можете претендувати на спонсорованих урядом політики через ваше місто, округу, штату або федерального уряду. Ви могли б бути в змозі отримати вартість вашої вагітності знижена шляхом переговорів.

Ви, ймовірно, бути відмовлено за окремими медичний страховий поліс, якщо ви застосовувати під час вагітності. Однак, якщо у вас вже є медичне страхування політики, ви не будете виключені з медичного страхування громадян, тому що ви очікуєте, якщо ви не застосовувати зовсім недавно.

Багато політики охорони здоров’я окремих усуне оплата відпусток по вагітності. Якщо у вас є один з цих планів медичного страхування і є “з дитиною” зберігання все одно варто.

Чому? Оскільки більшість цих політики будуть охоплювати ускладнень вагітності. Ускладнення можуть вважатися хворобою. Нормальних пологів немає.

Ви можете подивитися на інші варіанти, якщо ваш поточний поліс не покриває витрат по звичайних видах материнства. Якщо ви робите, переконайтеся, що ви зберігаєте ваші поточного контракту поки у вас є інший політики. Це допоможе вам заощадити багато грошей.

Спонсорованих роботодавцем медичного страхування, якщо доступні для вас, ймовірно, буде ваш кращий варіант. Ці види договорів, як правило, гарні переваги і часто є хороший список постачальників.

Група медичного страхування можуть бути доступні для вас через вашого роботодавця. Якщо ваша дитина через після наступного період відкритої реєстрації компанії, ви могли б отримати більшу частину вашої вагітності витрат, що покриваються цієї політики. Отримання медичної страхової групи часто є кращим варіантом.

Якщо ваш чоловік чи співмешканець право на страхової групи здоров’я, ви можете бути в змозі отримати страховку через його або її політики. Ви, ймовірно, потрібно чекати до наступного період відкритої реєстрації просити страховку через політику.

Відкрите зарахування періодів зазвичай відбувається один раз на рік, але є спеціальні відкриті періоди також зарахування. Ви, ймовірно, може бути розміщений на страхування вашого чоловіка, якщо застосувати відразу після того, одружуються. Дитина, як правило, щоб отримати право на політику батька, якщо він або вона відноситься, перш ніж він або вона становить 30 днів.

Група страхових часто доступні до найму. У багатьох областях, людина може претендувати на страхову групу. Ви могли б отримати освітлення таким чином, в якості основного страхувальника або в якості залежної.

Там можуть бути плани, пропоновані через вашу державу, місто чи округ. Ви можете претендувати на Medicaid. Ці спонсорованих урядом плани повинні бути досліджені, якщо медичне страхування через приватне страхування здоров’я не доступні для вас.

Можливо, ви захочете поговорити з вашим акушерство / гінекологія або до місцевого планування сім’ї, щоб бачити те, що вибір доступні у вашому районі. Вибір доступні в різних штатах, містах і графствах змінюватись в широких межах. Це у ваших інтересах, щоб перевірити всі ваші варіанти.

Ви могли б знизити рахунки на передоплату вагітності ваш рахунок в лікарні. Жінки, які вагітні часто виявляють, що в лікарню дасть їм великі знижки, якщо вони зможуть заздалегідь сплатити лікарняні витрати.

По магазинах навколо для менш дорогого лікаря також може бути гарною ідеєю. Лікарні в тому ж районі може стягувати дуже по-різному. Це платить, щоб подивитися на ціни від різних постачальників.

Вагітність не слід вживати з грошовими справами. Тим не менш, докладає зусиль, щоб зменшити свої витрати може стати чиєюсь мамою і дати вам більше ресурсів, щоб присвятити вас вашої дитини.