знаходження верхньої угоду страхування подорожей

Ви плануєте провести відпустку? Якщо ви, то це завжди гарна ідея, щоб переконатися, що ви належним чином закриті в разі, якщо що-небудь піде не так. Дивно, але майже дві третини британців визнають не виймаючи НЕ страхування подорожей, коли вони йдуть, в той час як вісім відсотків кажуть, що вони ніколи не турбувало. Це “він не зі мною Ставлення ставить мандрівників на непотрібний ризик, що б ви зробили, якщо ви втратили паспорт, квитки на літак, або одного з членів команди повинен був мати спеціальний будинок транспортом за медичними показаннями? Це досить легко знайти дешевий, щоб покрити ваші подорожі групи, але якщо ви ніколи не турбували до цього ви будете мати потребу в декількох рад, щоб отримати правильну справу. Якщо ви хочете поїхати за кордон, то читати ці кілька порад, щоб відправити вас в правильному напрямку, коли мова йде про страхування.

тип політики

Є досить багато принципово різних страхових полісів доступно. Там в одному або декількох поїздку, то конкретних пакетів, таких як страхування туриста і спортивні страхування на свята, такі як катання на лижах. Це не повинно бути занадто важко думати, що вам потрібно, якщо ви збираєтеся на іноземній пляжного відпочинку в рамках ЄС – ймовірно, одна поїздка кришка – але якщо ви плануєте більше однієї поїздки протягом дванадцяти місяців, ви повинні ймовірно, піти на мульти поїздки. Сім’ї займається на цих пакетів може зробити їх дешевше в довгостроковій перспективі. За межами ЄС, очевидно, змушує вашу цитату вище. Ви повинні пам’ятати, що у зв’язку з їх дорогою приватної системи охорони здоров’я, можливо, доведеться платити більше, якщо ви їдете в США, і істотно більше, якщо ви збираєтеся в спортивний або катання на лижах поїздки через пов’язані з цим ризиків.

перевірити ваші обставини

У той час як ви можете налаштувати ваш страховий пакет відповідно до ваших потреб – такі як отримання лижного кришки тощо – ви також повинні враховувати особливі обставини для вашої групи. Наприклад, ви або будь-який з вашої партії є історія серйозних захворювань? Якщо відповідь так, то цитату ви після можете ракети вгору. Крім того, те ж саме може трапитися для вагітних жінок і тих, кому за шістдесят п’ять. Тим не менш, він все ще може бути можливим, щоб знайти фахівця страховика, який дасть вам кошторису менше традиційних страховиків. Якщо на худий кінець, і ви не можете знайти розумну ціну і ви тільки подорожують в межах ЄС, а потім отримати EHIC карту і знайти страхування за втрату багажу і скасування рейсу. Пам’ятайте, однак, EHIC карти не завжди покриває всі медичні витрати.

Не робіть кришки

При пошуку політику, важливо зрозуміти, які покриття вам потрібно. Якщо ви просто зробіть перший політику ви знайдете, ви, ймовірно, або істотно за страхування самостійно, або, можливо, навіть у страхуванні. Будьте особливо обережні з премією пропозиції Страхування пропонує надзвичайно високу кількість кришку, коли ви насправді не потрібно. Наприклад, вам дійсно потрібно 50 мільйонів фунтів стерлінгів вартістю медичну страховку? Відповідь майже напевно немає. Справді, це, ймовірно, краще піти на щось більше до 2 млн. фунтів стерлінгів виділи для максимального медичне покриття витрат, у той час як ви повинні піти до 1 млн. фунтів стерлінгів для особистої відповідальності. Скасування рейсу Також варто врахувати, теж – ніхто не хоче бути в кошмарний сценарій не в змозі йти у відпустку з якої причини, але потім, щоб платити за нього в будь-якому випадку.