знаходження Великобританії страховий бізнес

Після тисяч ділових людей в північній Англії постраждалих від повені влітку 2007 року, а їх інвестиції і повеней постраждали в Йоркширі, червень 2007 р., 7000 підприємств потрапила фізичних і фінансових руйнувань і представили свої претензії до страхової бізнес Великобританії.

Так що якщо ви думаєте, починаючи свій бізнес або вже працює один, ви зрозумієте, що Великобританії страховий бізнес не тільки вимога закону, це у вищій мірі розумним.

Щоб знайти страхування Великобританії бізнесу ви повинні знати, які вимагаються за законом, а деякі розсудливості.

Юридично Обов’язкове страхування – мінімальний бізнесу Великобританії страхування згідно з вимогами законодавства, ризики щодо третіх сторін, і це виглядає наступним чином:

– Відповідальність роботодавця. Коли ви починаєте бізнес з ще одним співробітником цього вимагає закон, щоб отримати страхування відповідальності роботодавця. Великобританія бізнесу страхових компаній наказано 10 мільйонів фунтів стерлінгів в якості юридичного мінімальну суму для покриття травми, хвороби або хвороби витримана в термін трудової діяльності.
– Цивільної відповідальності. Це страхування британського бізнесу, який охоплює ваше відповідальності за шкоду, якщо ні в яких (замовник або клієнт) підтримує в результаті аварії травми, втрати або пошкодження їхнього майна, для яких ваша компанія буде нести відповідальність.
– Відповідальність за якість продукції. Це захистить вас від домагань інших на шкоду їх майну внаслідок продукти, які ви справили. Цей вид страхування Великобританії бізнес включає в себе поставку продукції іншим підприємствам; цей вид страхування буде також охоплювати юридичні витрати і витрати на дотримання будь-яких суджень.
– Професійної відповідальності. Ви можете бути притягнуті до суду через погані фінансові рад або серйозний недолік з межування власності. Цей вид страхування британського бізнесу забезпечує захист від клієнтів, які вважають Ви дали погане обслуговування яких вони зазнали збитків. Це не є обов’язковим. Але якщо ваш бізнес пропонує інвестиційну раду в будь-якій формі, ви повинні мати цей вид страхування.

інші важливі бізнесу Великобританії страхування:

– Автотранспортні засоби. Якщо ваші співробітники використовують власні автомобілі або будь-який вид транспортного засобу для бізнесу, то це ваш обов’язок, щоб переконатися, що вони підпадають під цей вид страхування британського бізнесу під особистий політики.
– Відповідальності директорів і посадових. Є випадки, що директорів компаній з обмеженою відповідальністю може бути пред’явлений позов. D & O страхування покриває фізичними особами для особистого відповідальності, яка витікає з “протиправне діяння. Де компанія має викладена вартістю від імені людини.
– Судові витрати. Забезпечує доступ до юридичної консультацією фахівця страхової компанії юристи, охоплює й інші непередбачені обставини, як відповідальність за якість продукції.
– Страхування кредитів. Цей вид страхування британського бізнесу захищає вас від боржників перебір – ви можете застрахувати частка власного обороту або будь-який індивідуальний рахунок.
– Страхування життя. Це необхідно, якщо ваш бізнес підтримує ваша сім’я, щоб кошти були доступні, щоб розплатитися з боргами і без вас.

Де і як купити страховий бізнес
Більшість великих страхових компаній пропонують “страховий пакет” для малого бізнесу, які охоплюють найбільш важливі зобов’язання в єдину політику.