знати, що ваш страхування захищає

Перш, ніж вибрати політику від роботодавця меню (або купівлі окремі політики), ви повинні бути впевнені, ви розумієте терміни, що використовуються в промисловості медичного страхування. Сенси можуть незначно відрізнятися серед страховиків, так що якщо число або пояснення не співпадає з наступними визначеннями, натисніть страхової компанії для більш докладної інформації, можливо, є виключення витрат або приховані у відмінностях у жаргон.

Співстрахування сума, яку ви повинні заплатити за своїм здоров’ям плану франшиза була зустрінута. Це, як правило, виражене у відсотках. Наприклад, ви, можливо, доведеться платити 20 відсотків кожний рахунок, поки загальне власних платежів не б’є тебе з власної кишені максимум.

Доплати це фіксовану плату ви платите за медичні послуги, незалежно від того, скільки лікар чи лікарня отримує від вашої страхової компанії. Деякі плани, особливо ОПЗ і деякі органи прокуратури, вимагають доплати, як правило, $ 10 до $ 30 за кожне відвідування офісу до лікаря і часто вище доплати для надання невідкладної допомоги.

Кредит для попереднього покриття може бути те, що ви повинні довести, – як правило, з листом від вашого колишнього страховика – При перемиканні роботодавцями або страховими планами і потрібно існуючих умов повинні бути охоплені відразу. Це особливо важливо, якщо ви купуєте окремі політики, які можуть мати період очікування для існуючих умов.

Франшиза суму ви повинні заплатити за ваші медичні рахунки до вашого страхового ногами дюйма Зазвичай вище франшиза трас, тим дешевше політика.

EOB (пояснення переваг) є заява від вашої страхової компанії показує, що він заплатив, а не заплатив за претензії. Деякі компанії чинять опір поставці EOBs дублікати, так що підтримка організований файл вашої EOBs важливо, якщо ви повинні кинути виклик рахунок.

EPO (ексклюзивного постачальника організації) плану дозволяє використовувати будь-який лікар або лікарню протягом поточної мережі страхової провайдера, без направлення. У вас немає покриття, проте, за межами поточної мережі, навіть якщо ваш лікар використовував, які будуть включені в план. Там може бути соплатежі аналогічні ОМО і PPO планів.

Плата за послуги (відшкодування) план є традиційним видом політики в галузі охорони здоров’я, яка дозволяє звернутися до будь-якого лікаря або в лікарню ви виберете. Франшиза може варіюватися від декількох сотень до декількох тисяч доларів. Після оплати рахунку загальну Вашої франшизи, як правило, платить планом 80 відсотків усіх рахунків; ви платите ще 20 відсотків, до марнотратний максимум, що зазвичай проходить між $ 1500 і $ 3000. Після того як ви досягли марнотратний максимум, політики оплачує 100 відсотків ваших медичних витрат. У більшості держав, плата за послугу є найдорожчим медичного страхування ви можете купити.

ОПЗ (здоров’я організації з технічного обслуговування), по суті передплачених план здоров’я. За щомісячну премію, ОМО забезпечує комплексний догляд. Ви швидше за все, платити доплати для відвідування офісу, але більшість HMO планів немає франшиз. (Винятком не зменшують базу оподаткування правило ОПЗ, що має право на ощадний рахунок здоров’я.) Там зазвичай немає форми для заповнення рахунків або відстежувати. Ви, однак, досить обмежені у виборі лікарів, лікарень та інших медичних працівників. Ви зазвичай повинні отримати направлення від вашого первинної допомоги лікаря, щоб звернутися до фахівця, якщо ви цього не зробите, ваше лікування у фахівців не поширюється. Хоча ОПЗ були розроблені для контролю за витратами, вони були джерелом багатьох скарг споживачів. Ці скарги були часто через обмеження охоплення або той факт, що деякі лікарі були компенсовані за заперечення лікування або направлення у пацієнтів або покараний за забезпечення того, що вважалося за ОПЗ надмірними лікування, хоча обидві проблеми зменшилися в останні роки. Через їх всеосяжний, франшиза без покриття, ОПЗ часто конкурують з найбільш доступних варіантів медичного страхування.

HSA (медичні ощадні рахунки) є менш дорогою, високої франшизи політики, пов’язаної з неоподатковуваних ощадному рахунку, які можуть бути використані для оплати медичних рахунків до виведених політики виконується.

Максимальний час життя є максимальна кількість покриті витрати ваша страхова компанія буде платити у вашому житті. Подивіться на політику з терміном служби не більше не менше $ 3000000.

Марнотратний максимально ця кількість співстрахування ви повинні заплатити собі перед страховий поліс буде платити 100 відсотків вашого рахунку. Це може включати чи не включати франшизи. Термін стоп-лосс іноді використовується для позначення точки, в якій ви зустрічалися Вашої франшизи і заплатили з власної кишені максимум.

POS (Point в обслуговуванні) план, як РРО винятком того, що вам потрібно направлення від вашого первинної допомоги лікарю побачити поза мережею лікаря, для яких ви, можливо, доведеться платити додатково. Без направлення, ви, ймовірно, доведеться заплатити всю суму за поза мережею лікаря.

ППО (Організація бажаних постачальників) план є поміссю плату за послугу план і ОПЗ. Ви можете побачити будь-який лікар вам вибрати без направлення, хоча, якщо лікар перебуває за межами мережі страхової план, ви, ймовірно, буде відшкодовуватися за нижчою ставкою. Для мережевих лікарі, ви, як правило, тільки доплати для відвідування офісу. Там можуть бути різні доплати, – а також франшизи, співстрахування, і з власної кишені максимумів – залежно від політики. Більшість планів, які мають право для використання з ощадного рахунку здоров’я ОПП з високою франшизи пристібається.

Ці умови, звичайно, не є винятковими для окремих політик. Багато роботодавців пропонують меню планів для Вас, щоб вибрати з, яка зазвичай включає ОПЗ, ОПП, і традиційні плани відшкодування. Все частіше компанії пропонують HSAs і опускаючи відшкодування плани, тому що вони так дорого.

передрукована з охорони здоров’я на менш, ніж ви думаєте: The New York Times керівництво, щоб отримати доступний охоплення Фредом Брока. Copyright 2006 Фред Брока. Видавець книги рази; жовтня 2006; 15.00us $ / $ 20.00can; 0-8050-7980-7.