знати про страхування ризиків будівельника і його покриття

Будівлі або будь-які інші структури, які знаходяться в стадії будівництва або реконструкції схильні до різних ризиків. Вони уразливі для нещасних випадків і збитки, навіть після ухвалення всіх заходів обережності, дотримуючись правил техніки безпеки норм і стандартів. Вони можуть отримати пошкодження від сильного вітру, вогню і стають жертвами непередбачених подій, які відбуваються на будівельному майданчику і може порушити вашу фінансову стабільність.

«Страхування ризиків будівельника, також називають« ходом будівництва Страхування »охоплює будівлю, яка в даний час побудовано або відремонтовано. Це також може включати пошкодження матеріалів, які повинні бути встановлені або використані на будівельному майданчику.

Це власника будівлі, який повинен купити страхування ризиків будівельника. Іноді, залежно від контракту, будівельний підрядник, можливо, доведеться купити його. Як власник будівлі, забудовника або підрядника будівництва, ви повинні знати, що воно охоплює, його розширення і виключення, щоб переконатися, що ваш будівельний проект є безпечним.

Що він охоплює?
Страхування ризиків будівельника політика може охоплювати як житлових, так і комерційних об’єктів будівництва. Більшість ризиків будівельника страхові поліси зазвичай забезпечують покриття для втрати застрахованим структурована з широкого спектру заходів, таких як вогонь, вітер, вандалізму, блискавка, вітер, крадіжки, граду, вибуху і т.д. Типовий охоплення цього страхування буде протягом періоду будівництва.

Розширення охоплення
Будинок або будь-яку структуру, яка в даний час побудовано або відремонтовано, знаходиться під захистом ризиків стандартний будівельника страховий поліс від збитків, що виникають в результаті пожежі, вітру чи акти вандалізму, як описано вище. Можна додати деякі інші типи збитки у разі потреби. Деякі з ризиків загальної будівельника розширення страхового покриття включають в себе:

Будівельні ліси – це покриття розширено до поширюються на ліси і тимчасових споруд на будівельному майданчику.
Нерухомість на тимчасове зберігання – Вона охоплює майно, яке буде використовуватися або встановлені на місці.
Нерухомість в транспорті – Він захищає вашу власність, яка в даний час транспортується до місця будівництва.
Вивіз будівельного сміття – Ця політика платить за витрати для видалення сміття в результаті катастрофи, яка покрита.
Вона охоплює також за втрату цінних паперів, такі як плани місцевості, креслення і т.д.

Виключення з покриття
Деякі стандартні виключення ризику страховий поліс будівельника включають втрати в результаті можливого землетрусу (можна придбати в деяких регіонах), співробітника крадіжки, війни, умисних дій власника, дії уряду, механічні поломки, пошкодження через води, і т.д. Це виключає покриття збитків, що виникають в результаті помилок і упущень таких як неправильної розробки, планування, виготовлення або використовуваних матеріалів.

Це дуже важливо вибрати правильну політику, оскільки вона не тільки пропонує більш широке охоплення, а й змушує вас платити низькі страхові внески. Політика має бути підготовлена ​​ретельно, щоб отримати відповідний тип і рівень захисту. Таким чином, це рекомендується підходити брокерські страхування фахівець, який може забезпечити точну оцінку витрат на матеріали, робочу силу і повну вартість проекту, щоб отримати право рівень охоплення.