знати про різних планів страхування життя

Сьогодні майже кожен володіє поліс страхування життя. Це може бути з різних причин, як інвестиційних цілях або для податкові пільги, але ключовим моментом є те, що вона забезпечує повний спокій. З планами страхування життя, не треба турбуватися про майбутню безпеку своєї сім’ї в їх відсутність. Плани зі страхування життя забезпечують фінансову безпеку для вижили членів сім’ї після смерті застрахованого.

Страхування життя є обов’язковим для всіх, хто має фінансові утриманців. Віковій групі купити план страхування життя складає приблизно від 18 – 75 років. Більшість банків мають мінімальну та максимальну суму грошей, щоб бути впевненим.

типи планів страхування життя

У широкому сенсі, два основних типи полісів страхування життя є термінове страхування життя і страхування на випадок смерті. Перспективні плани по страхуванню життя є самими основними і найпростіших планів. Ці плани забезпечують прикриття для ризиків тільки протягом короткого періоду часу. Після закінчення терміну добігає кінця, ви можете продовжити план, але є ймовірність, що страхові внески будуть рости. Перспективні плани по страхуванню життя є економічними.

З іншого боку, повного планів страхування життя дороги, але ці політики продовжуватися до тих пір, поки застрахований життя. Всього плани страхування життя іноді розглядаються як інвестиційні варіанти, тому що один не отримує ніяких грошей до смерті застрахованого.

Інші плани страхування включають блок посилань страхування життя плани, які пропонують відмінні варіанти інвестицій поряд з фінансової безпеки. Як правило, доводиться платити два окремих премій – один для страхування життя і одна для інвестицій. Ці плани є корисними, оскільки вони забезпечують фінансові рішення протягом вашого життя, так і після вашого життя, щоб члени вашої родини.

Є пенсійного страхування життя плани доступні для літніх людей теж. Поліси страхування життя надзвичайно важливі для таких людей, як ці плани забезпечити безпеку і свободу пережив чоловіка.

Дитину плани іншого вибору в плани страхування життя. Ці політики забезпечують фінансову допомогу для навчання вашої дитини, вступ у шлюб і т.д. Інший варіант в планах страхування життя є поліси страхування здоров’я. Медичне страхування забезпечує покриття витрат на медичне обслуговування. Ці плани підходять для людей, які страждають від проблем зі здоров’ям, як діабет, рак і т.д.

гонщиків в страхуванні життя

Наїзники додаткових переваг, які можна додати в свої поліси страхування життя. Проте, розмір премії збільшується з включенням цих вершників. Є кілька типів гонщиків в страхуванні життя планів, пропонованих банками. Найпопулярніший з усіх є:

Критичні Rider допомогу з хвороби: Він пропонує фінансову допомогу у разі, якщо застрахований отримує діагноз з критичних захворювань, як рак, інфаркт, ниркова недостатність і т.д.
Випадок смерті або інвалідності, допомогу Rider: У випадку, якщо застрахована стає інвалідом після аварії, цей вершник покриває цей ризик.

податкові переваги

Податкові пільги відповідно до Закону про прибутковий податок 1961 пропонують відрахування в преміальні суми, інвестиції, дивіденди і т.д. Однак, ці переваги можуть бути поправки регулярно.

Страхування життя Плани захисту потреб і потреб своїх близьких у разі сумних подій. Це допомагає зберегти свою сім’ю і безпечно, навіть коли вас немає поруч.