знати про наслідки, які не мають соціального страхування відповідальності

Страхування цивільної відповідальності є важливим страховий поліс, який захищає ваш бізнес в часи негараздів. Особливо, якщо ваш бізнес ручками ризикованих видів діяльності, як будівництво, сантехніка і т.д., або якщо громадське входить в ваш бізнес приміщень як у роздрібній торгівлі, то це страховий план це повинно бути. У зв’язку з невизначеністю аварій і величезні витрати на судові позови, ваш бізнес може зіткнутися з кризою, якщо ви належним чином не охороняється правильний план страхування, тобто страхування цивільної відповідальності.

Ця стаття дає вам трохи зрозуміти наслідки вашого бізнесу можуть зіткнутися, якщо у вас немає суспільного страхування відповідальності.

Фінансовий тягар: залежно від пошкодження або шкоду, заподіяну сторонніх необхідна сума може варіюватися. Але в цілому третім особам подати до суду на компанію для важких кількостях також невелика кількість не має значення для самої компанії, так і хворих. Ці претензії буде додати до існуючих витрат компанії і стати фінансовим тягарем для компанії. Управління фінансами між потребами компанії і судові позови не мудрі, як він зупиняє бізнес-операцій.

Судові баталії: крім суми, що підлягає відшкодуванню, компанії доводиться стикатися судових позовів, які відбуваються в результаті судових позовів, поданих щодо бізнесу третіми особами. Судових витрат і витрат, як правило, висока. Вам доведеться мати справу правоохоронні органи з особливою ретельністю. Ці судові баталії неспокійні. Час і зусилля, необхідні для боротьби з цим судові баталії також висока. Вона відволікає вас від вашої основної діяльності. Але якщо у вас є поліс страхування цивільної відповідальності, страхова компанія допомагає вам і бере на себе відповідальність у боротьбі з цими судові баталії за справу закрито, крім оплати судових витрат.

Шанси на банкрутство: неможливість виплачувати неоплачених рахунків претендують треті особи можуть вести бізнес, щоб збанкрутувати. Якщо бізнес не має у зверненні акціонерний капітал, він не може дозволити собі оплатити ці витрати на юридичні послуги. Крім того, ви необхідні для надання додаткової фінансової допомоги у вигляді медичної допомоги, як у випадку аварій та ремонту витрат у разі пошкодження майна, до того ж платять фіксовану суму та судові витрати.

Інвестиційні ризики: у разі, якщо ваш бізнес стикається сторонніх позов, і якщо ви знаходитесь в положенні, коли ви не можете оплатити заявлену суму одномоментно, то, банк або суд дає дозвіл, щоб захопити ваші різні грошові вкладення або фіксований активів, таких як земля, меблів або техніки для покриття судових витрат і заявленої суми.

Відсутність психічного світу: Зі все вищевказані питання, ви напевно втратите душевну рівновагу. Ці судові позови не тільки з’їдають час і зусилля, але в деяких випадках може зруйнувати бізнес, в бізнес існування. Судові позови мають розглядатися негайно, будь-яка затримка тільки посилить напруженість і втрати.

Хороший бізнес буде завжди бути готовим до майбутнього кризі. Маючи державну політику страхування відповідальності є мудрим рішенням. Вона забезпечує своєчасну фінансову допомогу сплати цієї суми і судові витрати, не піддаючи бізнес під загрозою.