знати про автострахування

Авто страхування є також відомий як автомобіль або автомобіль або страхуванні автоцивільної відповідальності. Авто страхування є дуже важливим, оскільки це економить власника від високих витрат на ремонт транспортного засобу (власний), іншого майна або транспортного засобу іншого водія. Як автострахування є багато помітних переваг, багато країн зобов’язало законом. Застрахована особа повинна заплатити суму в страховій компанії, яка відома як “франшиза”, перш ніж їх політика починається.

Є дві категорії Автострахування:
路 Повне охоплення Автострахування: Цей вид страхування захищає (виплачує вартість збитку) застрахованого автомобіля, власника автомобіля, і будь-який інший автомобіль пошкоджений під час аварії.
路 Третій Автострахування партії: Це також відомий як страхування цивільної відповідальності. Цей вид страхування захищає тільки власність іншій стороні в момент аварії (яка не є страхувальником, власник автомобіля).

Фактори, які впливають на ціну автострахування:
Перед покупкою автомобільного страхування, різних факторів, таких як тип транспортного засобу, картку водія, і кількість грошей, щоб бути сплачений до нарахування страхових враховуються. Перш ніж вибрати страхування автотранспортних засобів людині потрібно знати про існуючих законів у державі.
路 Тип транспортного засобу (автомобіль): Якщо тип транспортного засобу, має більше крадіжок темпами, то охоплення (ціна страхування) буде більше.
路 Площа: Якщо область, де людина живе має високу виникнення аварій або вандалізму (шкода), то ціна страховки більше.
路 використання авто: Якщо автомобіль використовується регулярно або по дорозі на роботу на великі відстані, то ціна страховки більше.
路 Вік, стать і сімейний стан і водіння запису: молоді люди (25 років) необхідно приділяти більше ціни на страхування, оскільки вони більш схильні до нещасних випадків. Особи (драйвери), які мають записи роблять нещасними випадками або порушення правил дорожнього руху повинні платити більше за страховку.

Різні види автострахування:
路 страховку: Цей вид страхування захищає застрахованої особи, коли аварія відбувається через перекидання або удару іншого транспортного засобу або об’єкта.
路 тілесних ушкоджень: Цей вид страхування забезпечує захист, якщо людина, яка застрахував свій автомобіль або її вбиває когось під час водіння.
路 Всебічний охоплення: Цей вид страхування забезпечує захист, коли транспортний засіб має фізичний збиток, заподіяний у зв’язку з несплатою зіткнення або крадіжки або пожежі або вандалізму.
路 медичні платежі (не з вини): Ця страховка оплачує медичні витрати потерпілого водія і пасажирів під час аварії.
路 незастрахованих охоплення автомобіліста: Цей вид страхування захищає застрахованої особи та пасажирів, коли аварія викликана інший автомобіліст, який не застрахований (юридично).

Страхування транспортних засобів розглядається як краще рішення для відновлення важких втрат, понесених під час аварії. Тим не менш, страхові компанії не страхують 100% вартість транспортного засобу і забезпечує тільки 80% вартості транспортного засобу. Вони роблять це, щоб запобігти втрати підроблені автомобіля (власник більше не хоче використовувати автомобіль і стверджують, що він втратив машину, щоб претендувати на всі гроші транспортного засобу). Отже, перш, ніж купити автомобіль страхування знати всі типи покриттів і вибрати франшизу суму, яку ви можете заплатити, а потім виберіть страхового покриття, що дуже підходить для вашого автомобіля.