знати про автострахування шахрайства та шахрайства

Шахрайство страхування автомобіля є злочин, який скоюється, коли людина діє з метою створення ситуації, коли можна подати позов проти його або страхової компанії іншого водія. Страхування автомобіля шахраїв коштувати страховим компаніям мільярди доларів щороку. На жаль, шахрайство страхування автомобіля впливає на вас чи ви брати участь у ньому чи ні.

Є кілька поширених видів автомобіля страхове шахрайство з якими стикається. Вони такі:

1.To підроблені, що автомобіль був вкрадений: Один з найпоширеніших виду автомобіля страхове шахрайство відбувається, коли хтось просто парки їх автомобіль де-небудь відокремлене або є хтось бере машину і заховати його, і вони повідомляють їх автомобіль був вкрадений. Це займе кілька місяців для страхової компанії виплатити за цим позовом в цій ситуації. Людина, який повідомив їх автомобіль в угоні, використовує гроші, щоб погасити свої машини, якщо вони винні гроші на ньому. Як тільки автомобіль буде знайдений, він належить страхова компанія і компанія не може змусити, що особа, виплатити гроші і повернути володіння автомобілем. Це збільшує витрати страхової компанії, так що для покриття витрат компанії може похід премій політики.

2.Shipping автомобіль зовні: Цей вид шахрайства відбувається, коли хтось має автомобіль, для якого існує високий попит за межами. У такій ситуації, люди, які намір афера, просто вантажити автомобіль там, і продати його, і вони звітують перед своєю страхової компанії автомобіль в угоні. У цьому випадку вони отримують гроші від страхової компанії, а також від продажу автомобіля.

Цей вид страхування автомобіля шахрайств відомий як жорсткий шахрайства є одним скоєних власника автомобіля. Є також деякі «м’які шахрайства”, які зроблені шахрай, щоб отримати переваги страхування автомобіля. Такі шахрайства небезпечні для держателя страхування автомобілів. Це так званий, тому що шахраї, як правило, вигадки факти на автомобіль і т.д., щоб ввести в оману страховиків та автовласників. Деякі з методів злочину згадані тут:

1.T кісток: Це робиться шляхом злочинця. Як правило, це відбувається на пустинній вулиці. Кримінальну автомобіль буде чекати перетину для потенційної жертви, щоб під’їхати. Як тільки положення кримінального бачить автомобіль, вони прискорюють і стикаються в машину жертви, як вона проходить через перехрестя. Банда фіктивних свідків дизайн донощика в області ввести в оману поліцію і стверджують, що жертва проїхав на червоне світло або знак зупинки.

2.The хвилі: у багатолюдній вулиці з інтенсивним рухом, коли шахрай знаходить автомобіль мали намір змінити смугу, він / вона подає сигнал про згоду, розмахуючи. Саме, коли автомобіль змінює смугу, він / вона викликає зіткнення з автомобілем. Коли приїжджає поліція, кримінальну водій відмовляється від будь-яких знань хвилі і таким чином фальсифікує автомобіля.

3.сторона серветки: У подвійному провулок свою чергу, автомобіль шахраїв чекає, поки автомобіль жертви не дрейфує у дальню пров. На даний момент, вони будуть натиснув на газ, і стороною серветки автомобіля жертви.

4.Paper випадково: Злочинці, поряд з тінистими учасників автомайстерні кузовних робіт, представити вимога про підроблені появи аварії. Вони тримають претензії по $ 1000, так як автомобіль страховики рідко проводять розслідування претензій на цю суму.

Автостраховиків в курсі цих махінацій і повинні уважно проаналізувати випадок приймаючи істотні факти та іншого роду докази до уваги. Це врятує їх від таких загроз.