знати ваші Medicare БАД

Medicare ні, Äòbe все-все кінець, АТ та всеохоплюючої програмою страхування, ніж багато літні американці, здається, думають, що це, це далеко не так, якщо бути точним. Вона не буде і не може піклуватися про всіх своїх медичних потреб. Він ніколи не був розроблений як програма для обробки кожного медична потреба у людини є. Спочатку вона призначена, щоб піклуватися про життя, AOS медичних кризових моментів, таких як серцеві напади і тому подібні речі серйозно зламаних кісток.

На жаль, якось Medicare стала чарівної панацеєю для лікування всіх, AOS болю, болю і хвороби, коли вони стали старшими. Це означало, що покупка Medicare добавки не зробив, АОТ має сенсу літніх людей, оскільки у них вже був Medicare охоплення. Багато з них вирішили не отримують Medicare добавки, тому що вартість здавалася з лінії. Це помилкове враження повинно бути виправлені до занадто багато літніх усвідомити свою помилку пізніше, коли вони відчайдушно потребують медичної допомоги вони не можуть отримати з Medicare.

Якщо літня не розуміють відмінності між Medicare і Medicare добавки вони опиняються перед обличчям медичні рахунки в більш пізньому віці, що вони не тільки не зробив, АОТ очікувати мати, але не матиме ніякого способу, щоб мати можливість для їх оплати. Це мобільного, АОТ сказати Medicare є збитковою, але слід зазначити, що вона має обмежений охоплення, а це, AOS споживача, AOS відповідальність знати, що Medicare не передбачає і те, що вона не, АОТ. Сказавши це, часто літніх потрібна допомога в розумінні страхування Medicare доповненню від своїх родин, а також повинні знати, де вони можуть знайти ціни на охоплення Medicare доповненню, який відповідає їх бюджетів.

Якщо ви, Aore допомагаючи старшим родичам зрозуміти складний клубок страхування Medicare доповненню і Medicare, переконайтеся, щоб пояснити їм, чому з цим додаткове освітлення має вирішальне значення для їх медичного обслуговування; що вони потребують додаткової страховки тепер для покриття догляду надалі.

Є чотири рівня Medicare, що вам потрібно знати про, і кожен з них мати справу з медичним страхуванням по-різному. Наприклад, Medicare Part ніч платить лікарняні витрати, частина B ручками рутинної лікаря, AOS збори / тестів, частина C є необов’язковим освітлення в тому, що якщо у вас є частина А, В або Medicare Advantage частина С (який буде припинено у 2010 році) Ви маєте право на частину D (покриття відпускаються за рецептом ліків). Із змінами Medicare майбутній в 2010 році, має сенс мати розмову по душах з місцевим страховим агентом Medicare, які зможуть окреслити більш глибокого, що майбутні зміни і що вони можуть означати для вас.

Кожна частина Medicare має цілий ряд франшиз і лімітів на місці, що як тільки досягла означатиме вашу Медікер вичерпаний. Ці обмеження і франшиз змінити час від часу, так що ногу-актуальний з змінами надасть Вам душевний спокій, що ваш літній член сім’ї повністю покривається в будь-якому випадку. Дону, АОТ соромтеся звертатися до місцевих страхування Medicare агентом і обговорити те, що вам потрібно для вашого старшого члена сім’ї. Вони там, щоб допомогти вам.