знати ваші вороги на дорозі Au

Життя може здатися зовсім несправедливо іноді. Уявіть собі ситуацію, коли ви стали жертвою автомобільної пов’язаних страхового шахрайства … ви вниз, що ще може трапитися з вами? Ну, мої дорогі, ви платите. Це не тільки високі премії, що вам доведеться платити, але і зі своїм життям, ставлячи себе і свою сім’ю в небезпеці. Важливо знати, як розглядати справи, як це, тому що ми ніколи не знаєте, хто може стати наступною жертвою страхового шахрайства.

А почалося все, коли перша угода захисту автомобіля відбулася. Ці інциденти були зафіксовані ще в Стародавній Греції. Корабель був затоплення страхова афера в Стародавній Греції, де кораблі були навмисно потоплений. Тоді шахрайства знайшов свій шлях і дісталися до Англії, а потім у США. Коли світ побачив перший автомобіль, страхове шахрайство було прийнято на абсолютно новий рівень. В даний час автомобіль шахрайства стали важко виявити, але не дозволяйте собі знайти цьому виправдання і жити з цим. Ви можете не бути наступною жертвою шахрайства.

Для того, щоб уникнути шахрайства ви повинні знати, як його виявити. Є багато типів з них. Іноді, право, коли ви думали, що це була хороша угода з вашим автомобілем, виявляється, ви обдурили. Іноді ви відчуваєте, що можете довіряти людям, коли ви дійсно не можете. Велику частину часу люди потрапляють у ці пастки під свого роду впливу. Як правило, більшість з нас довіри лікарі чи юристи. Це відбувається не бути все так безневинно.

Давайте поглянемо на список в основному використовується шахраями:

Постановка наїздах ззаду автомобіля: пустощі водій швидко отримати перед невинними автомобіль, а потім грюкнути на їх гальма. Це призводить до невинних водієві ззаду афера водія. Поряд зі збиранням грошей для автомобільних збитки, витівка драйвер часто буде виготовити медичні травми зібрати ще більше грошей від своєї жертви.

Додавання Втрати: Після аварії водій витівка викличе його машині ще більший збиток і стверджують, що збиток виник з безневинним водій під час аварії, щоб зібрати більше грошей

Підроблені Помічники: Коли приходить час подати позов, витівка водій буде заперечувати отримання, хто займається. Вони запропонують тримати його спокійним, щоб вирішити ситуацію. Не забувайте витівка водій має інші в його команді. Ці люди допоможуть йому отримати більше грошей від вас – екіпаж автомобільних поломок, лікарі, юристи та інші.
У сучасному світі ці шахрайства може чекати нас в будь-якому місці, тому важливо бути готовим. Усвідомлення, що найголовніше. Дивитися інші водії на дорозі, і переконатися, що ніхто не стежить за вами або намагається взяти сповіщення про ваші звички N дорозі. Якщо аварія відбудеться зверніть увагу, всі деталі і тримати рукою камеру в машині з вами у разі потреби плівку або сфотографувати ушкодження. Він мудрий, щоб бути захищені. Авто страхування може гарантувати вам якусь допомогу, а іноді і підтвердження того, що те, що допомагає людям залишатися впевненим, але, будь ласка, пам’ятайте, що ні авто страхування не може врятувати вас від хитрі люди, які шукають в жертву з великою гаманець.