знання страхової потужність авто

Здається, всі повернулися з Копенгагена з простою ідеєю, щоб продати. Перестаньте думати про глобальне потепління. Реальна небезпека зміни клімату. Таким чином, щоб довести це, 2010 рік розпочався з деякими з найбільш холодних погодних ми бачили протягом десятиліть. Візьмемо Флориді в якості прикладу. Майамі встановила новий рекорд для холодних – старий рекорд був встановлений в 1927 році. Востаннє бачив Південній Флориді снігу було в 1977 році. І те, що справедливо для Південного виявилося настільки ж вірно Чим далі на північ ви переїхали. Це був цікавий ефект на ціни на паливо. Природний газ раптом дорожче і вдома з систем опалення з використанням олії чекав неприємний шок. Це стара історія попиту і пропозиції і, думаю, що, ціна на нафту піднімалася м’яко за $ 80 за барель. Так що, якщо поставки природного газу опинилися під тиском, і кожен хотів, щоб зігрітися, НПЗ включено більше продукції від газу для транспортних засобів. Який же результат? Ми повернулися до $ 3 за галон вищого гатунку газу і в середньому по країні на неетилований повзе вгору до $ 2,88. Економісти, передбачити, що станеться з сировинних ринків протягом наступних шести місяців пророкують, ціна на газ буде продовжувати рости. Неетильований скоро чайові $ 3 марки. Якщо нам пощастить, ми не зможемо отримати назад до $ 4 ми насолоджувалися в 2008 році. Нам вдалося пройти через це, тому що це було до рецесії і кредитної кризи прибрали наші легкі гроші. Тепер кредитні ліміти були зменшені і плани житла капіталу вичерпалися, немає ніякої слабини залишилося в сімейних бюджетах, якщо всі ціни на паливо залишаться на високому рівні.

У “Щось має дати”, Mary J. Blige дух захоплює від поточної проблеми: “Але це мільйон доларів за галон газу, щоб отримати завтра на роботу … не може плавати і автобази, ви пограбувати Петра, щоб заплатити Павлу зробити через “. З кожним як і раніше виникають щоб дістатися до роботи і отримати все інше зроблено, корабель необхідний для більшості сімей. Таким чином, ви приймаєте рішення зберегти старий автомобіль довше. Будемо сподіватися, що це не буде коштувати занадто багато, щоб відновити, якщо він виходить з ладу. Це економить щомісячного внеску по кредиту. Єдиний спосіб збалансувати книги на експлуатаційні витрати, якщо ціни на газ продовжують зростати, щоб заощадити гроші на страхування.

Ось де онлайн-пошукових були чітко сфокусовані. Сайти, як це пропонують абсолютно безкоштовний сервіс. Ви можете запустити пошук так часто, як вам подобається, і збору інформації. Навіщо турбуватися? Перевага в тому, ви отримуєте фактичного авто страхування цитати з декількох страховиків. Це цінна розуміння поточних ставки страхових внесків. Ви можете приєднатися все більше число людей, які відтоку. Це ті люди, які керують зі страховиком протягом одного року. Потім, коли повідомлення про продовження приходить із збільшенням, ви подивіться на страховики пропонують знижки пропонуємо вам перейти. Протягом чотирьох або п’яти років, ви можете переключитися на регулярній основі до страховика пропонувати низькі ціни. Ось чому знання це сила. Якщо ви прямуєте тенденціям, ви можете побачити, коли різні компанії роблять свої пропозиції і часу вашого комутатора, щоб отримати максимальну перевагу. Звичайно, страхові компанії помітять вашу стратегію і збільшити ваші лапки. Якщо пощастить, що цього не станеться, поки спад не закінчиться і ваші фінанси одужали. Таким чином, перевірити авто страхування котирування на регулярній основі, і знайти найкращі рішення в потрібний час для вас.