знайти індивідуального медичного страхування, який відповідає вашим потребам

Якщо є індивідуального медичного страхування, що ви шукаєте, то краще піти на покриття варіант, який є всеохоплюючим. Незважаючи на те, що ваш роботодавець пропонує медичне страхування, важливо знайти приватного страхування, що в той же час дозволяє заощадити гроші. Існують різні види медичного страхування програм, які продовжують рости свої премії щороку з роботодавцями передаючи свої додаткові витрати для співробітників. Отже, найкраще шукати індивідуального медичного страхування для отримання кращих угод. Згідно з останніми оцінками, було встановлено, що середній американець витрачає близько $ 780 для індивідуальних планів медичного і близько $ 3500 для сімейних планів.

Навіщо ви подивитеся в Інтернеті?

Дивлячись онлайнових ресурсів для деяких з кращих пропозицій в окремі медичного страхування може прийняти вас журнал, як вона дозволяє отримати конкретний страховий поліс ви шукаєте і, що теж за зниженими цінами. Ви можете подивитися на некомерційні організації, що, як правило, пропонують інтерактивні медичного страхування право тести з доступних варіантів інвестицій, які можуть надаватися в штаті Вашої резиденції.

Вам потрібно відповісти на кілька питань, що стосуються вашої сім’ї, а також пропонує Вам індивідуальний профіль, включаючи як державні, так і приватні плани в галузі охорони здоров’я. Вони можуть бути використані для членів дому. Контактні дані та портали пропонують додаткові посилання для малювання на зручний план.

Інтернет-портали медичного страхування пропонують зацікавленим кандидатам доступ до сотень планів медичного страхування для індивідуальних інвестицій. Ви не можете придбати план медичного страхування від них, але потім вони хороші орієнтири, пропонуючи зацікавленим доступності дивиться на широкий спектр можливих варіантів і їх відповідні витрати.

Чому Перейти на індивідуальне страхування громадян для вашого здоров’я?

У ряді випадків, це може бути мудрим рішенням інвестувати в індивідуальних планів медичного страхування, оскільки майже 30% людей у ​​США (робота для невеликих компаній, які забезпечують покриття на охорону здоров’я) платити більше 50% свого місячного доходу як страхові внески допомогою відрахувань. При такому сценарії, середня премія на сім’ю складає більше $ 13 000, і є багато співробітників, які платять більше $ 6500 на рік. Було відзначено, що це люди, які могли б приймати більш розумні інвестиції, якщо вони придбали їх індивідуальних медичного страхування.

Інвестиційні також залежить від кількості франшиза, спільного страхування і доплати і працівник стикався план, який дозволяє йому платити за себе, а також його сім’ї менше, ніж сума, яка списується на роботі.

шанс на вартість ефективний план

Перший елемент, щоб розглянути, думаючи про інвестування в індивідуальне страхування є вид покриття – будь то приватний план або сімейний план, який ви шукаєте. Оцініть свої потреби здоров’я, так як можлива пара попередньо існуючі умови, які повинні бути розглянуті. Як тільки значення буде врегульовано, шукайте приватне котирування медичного страхування.