знайти хороший план медичного страхування

Багато людей скаржаться на своїх витрат на медичне страхування, мають різке збільшення ставок протягом короткого періоду часу. Деякі страхувальники помітили, що їхні тарифи збільшилися на 30% протягом останніх двох років, і це, безумовно, дзвонить у дзвін, коли більшу частину ваших доходів іде на медичну страховку. У цей час, коли кожен вільний розраховує долара, люди шукають способи, щоб мінімізувати свої витрати і страхування, будь то здоров’я, автомобіль або домовласників, це перше, що спадає на думку, коли скорочення витрат. Деякі люди вважають за краще відмовитися від медичного страхування в цілому, в кінцевому підсумку з астрономічним рахунках за будь-які медичні послуги, які вони отримують. Інші більш обережні з їх рішеннями і спочатку досліджувати те, що інші види медичного страхування може принести до столу. Ось кілька речей, щоб розглянути, якщо ви хочете, щоб мінімізувати Ваші витрати на страхування.

Чи повинен я отримати індивідуальні або групові план медичного страхування?

Є багато питань про груповому та індивідуальному медичному страхуванні. Звичайно, плани групи дуже зручно в тому сенсі, що ви можете застрахувати всю вашу сім’ю і виплатити одноразовий страховий внесок, а не кілька окремих політиків, які лише множать дратує документів. Тим не менш, група медичного страхування як правило, має більш високі показники, як воно повинно гарантувати, що навіть високий ризик клієнтів у групі повинні адекватного охоплення. Це, звичайно, робить здоровішими члени групи платять за ризик, якому вони поділитися з менш здоровими членами. Така ситуація може бути прийнятним, якщо є різні проблеми зі здоров’ям серед різних членів. Але якщо ваша сім’я здорових в цілому було б більш економічно ефективним, щоб купувати окремі індивідуальні політики для кожного члена, тому що тарифи в окремих плани засновані на вашій конкретній ситуації здоров’я і, якщо все в порядку, то ви отримаєте значно нижчими ставками, ніж при групи план медичного страхування.

Каскадний вашим потребам страхування і отримати відповідний план

Якщо ви шукаєте дешеві медичного страхування ви повинні спочатку визначити, що ваші точні потреби страхування. Проаналізуйте свої умови, побачити, як часто ви йдете до лікаря, і які саме послуги, які ви використовуєте найчастіше, і вибрати план, який дає базові ставки для ваших потреб. Що так багато різних планів там на ринку, ви повинні неодмінно знайдете той, який дасть вам дешеві медичного страхування і буде вирішувати всі ваші потреби в належній мірі.

Пошук дешевих медичного страхування в той час як самозайняті

Ті робочі, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, часто буває важко отримати достатнє охоплення за низькою ціною. Група медичного страхування, що роботодавець може дати своїм працівникам не застосовуються тут, і в більшості випадків самозайняті фахівці повинні піти з незалежною особистістю планів медичного страхування, які іноді можуть бути дуже дорогими. Однак, якщо ви залишаєте робоче місце з хорошою користю для здоров’я страховій групі, ви можете впасти, згідно з правилами, COBRA в певних обставинах і як і раніше отримувати переваги групу здоров’я, а вже будучи наймом. Якщо ваш попередній роботодавець не мав жодних переваг групи здоров’я, було б краще піти самостійно.