знайти правильний страхування будинку, щоб покрити ваші майна та активів

Ваш будинок або будь-який будинок, ви можете володіти, є дуже цінним активом. Ви знаєте, як важливо знайти правильну політику домовласників, щоб приховати це в Касс пошкодження, крадіжки або тілесні ушкодження. Перед тим, як купити поліс на освітлення будинку, це важливо розуміти різні види політики.

Домовласники Страхування – Це стосується житла, як правило, вдома, що ви і ваше сімейне життя в якій Ви повинні захистити будівлю, інші структури на вашу власність, і майно ви тримаєте всередині цього будинку. Вам також необхідно страхування цивільної відповідальності у випадку, якщо відвідувач стверджує, що вони були поранені на вашу власність. У разі пошкодження, крадіжки або травми, ви хочете страховика на вашому боці!

Хороша політика повинна захищати контент для відновної вартості, а не тільки поточне значення. Пункти, як телевізор чи комп’ютер може коштувати тисячі доларів, щоб замінити, але можуть мати знецінилися до ціни продажу гаража.

Хороша політика повинна також забезпечити деякі переселення допомогу в разі, якщо ви повинні жити десь в іншому місці для преіод часу, поки будинку знаходиться в ремонті.

Ви, ймовірно, потрібно, щоб покрити ваш будинок для більш високого значення, ніж ви купили його на, особливо, якщо це старий будинок. Ваша фактична ціна купівлі, ймовірно, не буде достатньо, щоб відновити ваш будинок.

Орендодавець Страхування – Якщо у вас є будинок, але здавати його в оренду іншій особі, то вам потрібно, щоб захистити його теж. Ви як і раніше потрібно, щоб покрити будівлі та інші споруди на вашу власність. Не забувайте про власність, що належить вам, що ви тримаєте на місці. Прикладами можуть бути вбудовані інструменти або прилади, які приходять з оренди майна. Вам необхідно буде вибрати захист відповідальності теж. Вам не потрібно, щоб покрити утримання будинку, які належать до орендаря все ж. Вони повинні мати свої власні покриття для цього.

Орендарі страхування – це звичайно дуже доступним оскільки вона не охоплює майно всередині будинку, що насправді належить орендарю. Господар повинен охоплювати будівлю. Хороша політика повинна також надавати допомогу при переселенні, якщо структура пошкоджений, то так ви не можете жити в ньому. Ви також будете мати деякі страхування відповідальності у разі, якщо відвідувач стверджує, що ваші дії заподіяли їм шкоду.

Багато орендарів пропустити покриття, тому що вони не думають, що це потрібно, але я бачив кілька прикладів, які стоять орендаря багато грошей. Якщо ваше майно пошкоджено буревієм, або у вас є власність, вкрадену, ви все ще можете втратити тисячі доларів. Крім того, серйозний збиток може означати, що ви повинні рухатися в той час, коли ви були фінансово не готові до цього.

Кондо Страхування – Ця політика трохи відрізняється, тому що всі власники будинку поділитися будівлі. Тому, навіть якщо у вас є свій будинок, ви, напевно, не потрібно, щоб покрити фактичні будівлі або поза структур. Асоціація власників житла у вашому будинку повинні нести політики для цього.

Так що ваша політика буде схожа на поліс страхування орендарів, навіть якщо ви власник. Ви хочете, щоб покрити вашу власність, отримати допомогу, якщо вам потрібно перемістити, і страхування відповідальності у caswe відвідувач поранений.