знайти правильний страховий поліс для Вас

Чи плануєте ви поїхати за кордон цього літа? З фунт впав проти інших валют, ви могли б бути краще від перебування в Англії в цьому році. Але якщо ви не можете отримати достатньо сонячним середземноморським пляжам, або навіть далі, а потім ймовірно, це час, щоб розпочати планування вашого відпочинку. Рейс та мотелі … перевірено! Але те, що про те, щоб належним чином застраховані? Дивовижні дві третини британців виїжджати за кордон щороку без страхового поліса, а 8% не визнаємо ніколи виймаючи страхування на зарубіжну поїздку! Подорожі незастрахованих являє собою ряд ризиків. Це не особливо ймовірно, що щось піде не так у вашій мрії, – але якщо у випадку вона робить, як ви будете компенсувати це? Якщо ви не знаєте з чого почати, коли справа доходить до покупок для страхування подорожей, а потім відповісти на наступні три підказки дасть вам деякі хороші покажчики.

біля магазину
Навіть перш ніж почати роботу на вашому пошуку страхування подорожей, подивіться, що ваші рахунки в банку або постачальник пропонує кредитні карти. Деякі з них включають щорічне страхування подорожей з їх рахунків, так що вам не потрібно буде турбуватися по магазинах навколо для ще одна цитата. Однак, не переконаєтеся, що ви перевірити дрібним шрифтом цієї політики – це коштує того, компанія кільце, якщо ви все ще не впевнені. Якщо у вас немає відповідної угоди, тобто не так багато способів, щоб отримати найдешевша пропозиція, не ходити по магазинах навколо. Інтернет робить його набагато легше знайти угоду, яка підходить саме вам швидко і легко, особливо через веб-сайти порівняння цін. Пару цих поставить вас на шляху до хорошої цитати, під час набору тексту “туристичне страхування” в Google теж може забезпечити значне приводить – переконайтеся, що ви принаймні перевірити п’ять різних котирування відповідно до ваших обставинами.

спеціальні положення
Будь-яка людина з особливими умовами можуть збити безглуздо великих кількостях з найбільш традиційних страховиків. Люди з історією серйозної хвороби або інвалідності, а також тих, які вагітні або більше шістдесяти п’яти років можуть знайти себе з усіх сил намагається виправдати роздрібної ціни. Переконайтеся, що у вас є EHIC карту (при подорожі в Європі), і виїзд фахівця страховиків, які можуть бути в змозі дати вам більш вигідну угоду. Якщо ви знайшли кришку, все ще недоступні, то ціна може впасти, якщо ви запитаєте страховика виключити раніше існуючих умов, хоча це те ваш виклик на ризики, які виїжджають за кордон з обмеженим покриттям. Крім того, EHIC картка не буде охоплювати вас за все. Справді, це тільки дасть вам стільки медичне страхування, як місцевий житель у вашій країні призначення – це не буде охоплювати вас за втрату багажу або скасування квиток на літак.

знаєте, що потрібно
При бронюванні путівки, це досить легко бути продані страховий поліс, що більш охоплює вас. Наприклад, у вас може бути запропоновано перейти на платину політики, яка могла б запропонувати £ 200 млн медичне страхування – але коли ви насправді потрібно таке надмірна кількість обкладинці? По суті, це неймовірно малоймовірно. Ти ніколи дійсно знадобиться більше, ніж 2 млн. фунтів стерлінгів вартістю медичної страховки, а для особистої відповідальності (пошкодження інших людей і їх власності) 1 млн. фунтів стерлінгів має бути достатньо, і £ 1500 для багажу. Тим часом, також переконайтеся, що у вас є кришка для скасування і затримки, і немає нічого більш душі знищуючи ніж хвилююся для відпочинку Вашої мрії, тільки щоб знайти ви не можете піти з причин поза вашого контролю, і все ж вам все одно доведеться розщедритися на це .