знайти правильний страховий брокер

Якщо ви менеджер або власник бізнесу, то одним з найважливіших рішень, вам доведеться зробити є правильний вибір страховий брокер для ваших потреб страхового бізнесу. Хоча це важливе рішення, це може бути складно, щоб отримати права, якщо Ви не можете точно визначити, що ви хочете від брокера або агента, і що саме вони можуть надати вам. Ось кілька корисних порад про те, щоб знайти правильний страховий брокер для вашого бізнесу:

Брокери і агенти

Загалом, є деякі відмінності між брокерами та агентами, хоча ці відмінності можуть бути досить складними. В принципі, ви можете мати або агент, який працює для конкретного страховика або брокера, який є незалежним і не працює для будь-якої страхової компанії. Відмінності між агентами і брокерами стираються, як багато людей виступають в якості агентів і брокерів в залежності від ваших потреб і страхових компаній.

Незалежні чи ні?

Один з найважчих рішень, щоб при пошуку страхового агента або брокера, чи є чи не ви повинні піти на незалежний агент або хтось, хто працює для конкретного страховика. Очевидно, що той, хто працює для конкретного страховика може тільки запропонувати Вам продукцію з цієї конкретної компанії, і якщо ці ціни не є конкурентоспроможними, то ви можете знайти собі платити занадто багато для вашої страховки. Проте, перевага страховика зайнятих агента в тому, що вони мають повний доступ до політики страхової компанії. Самостійні брокери не працюють для якої-небудь конкретної компанії, і тому вони можуть дивитися на кількість страхових компаній для вас. Проблема з цим типом агента або брокера в тому, що вони можуть мати обмежений доступ до страхових компаній, і ви, по суті, платять за послуги, які ви можете виконувати самостійно.

Агент експертизи

При пошуку агента або брокера, необхідно оцінити їх рівень знань. Хороший агент знаходиться в змозі повідомити вам докладно з усіх аспектів страхування для вашої компанії. Ви покладаєтеся на них теж допоможуть вам отримати рівень охоплення, що вам потрібно, тому важливо, що у них є досвід, необхідний. Багато людей вибирають свої засоби на основі, хто в своєму розпорядженні кращу особистістю. Особистість є одним з факторів, але експертиза є набагато більш важливим. Якщо ви не вибрати когось, хто має право рівнем знань як в області страхування і у вашому бізнес-сектору, то ви могли б у кінцевому підсумку платити занадто багато або недостатньо широко охоплені.

Вибір агента

Як тільки ви вирішили, які критерії важливі, і створила бюджету на придбання агент, тоді ви повинні почати процес відбору. Ви повинні запитати потенційних кандидатів про їх професійної кваліфікації, а також для їх особистого резюме. Ви хочете, щоб переконатися, що ви обираєте агента є фахівцем у страхове покриття, і це більше, ніж просто продавець. Крім того, попросіть агента деяким теоретичним проблемам страхування, що ви знаєте відповідь на, так як це може визначити, наскільки добре обізнаний і чесний вони.

Складання умов

Після того як ви вибрали агента, переконайтеся, що всі свої обов’язки та зобов’язання в письмовому вигляді. Не думайте, що агент буде виконувати всі елементи, які очікують від них. Якщо у вас є обов’язки, у письмовій формі, то немає місця для помилок, і ви отримаєте рівень сервісу, який ви бажаєте. Якщо ви подивитеся навколо та зробіть своє дослідження перш, ніж найняти агента, і дати зрозуміти, що ви хочете, то ви знайдете право страхового агента або брокера для ваших потреб.