знайти правильний людина для цієї роботи

Для багатьох знайти правильний сантехнік, електрик чи будівельник може бути надзвичайно важко, навіть у кращі часи, але тепер згідно з новою доповіддю багато з них були там під загрозу домашніх страхових полісів по мимоволі під найм кваліфікованих чи ковбой торговців.

Згідно з новим опитуванням, проведеним Lloyds TSB для газети Times, певні трейдери були заподіяння значної кількості пошкоджень будинках людей, а в деяких з найгірших випадках люди змушені були стверджувати на своїх домашніх страхових полісів призвело до зростання своїх премій. Опитування виявило, що понад 4,6 мільйона робочих місць недостатньо ремонт був проведений на торговця протягом останнього року у Великобританії.

Неліцензовані різноробочих пропахла хаос

Опитування також виявив, що через неякісну роботи, що проводиться торговець один з 10 британців були змушені вимагати на їх страхові поліси, щоб виправити ушкодження дахів і conservatries, це працює як 16-відсоткове зростання в минулому році. У деяких випадках варто до £ 1250, щоб виправити шкоду, завдану та головними винуватцями за погану роботу ремонт виявилися незареєстрованими сантехніків і будівельників.

З такою великою кількістю торговець на вибір, це важко зрозуміти, куди йти, щоб виявити, що право чоловік або жінка для роботи. Самий кращий і самий очевидний спосіб отримати правильний людина для цієї роботи, щоб отримати рекомендації від одного, багато торговців скаже вам, що найчастіше велика частина їх бізнесу виходить з уст в уста рекомендації, а не реклама.

В іншому випадку є й інші способи, щоб знайти торговця Замість вибору однієї з капелюха, є багато зареєстрованих організацій, які дозволяють торговцю, щоб приєднатися, поки вони вважаються авторитетними. Маючи акредитацію може покласти умах багатьох клієнтів у спокої, але важливо пам’ятати, що не всі з них можуть бути справжніми.

Речі не завжди такі, якими здаються

Середній чоловік або жінка на вулиці бачить, що сантехнік є членом гільдії водопровідника вони можуть думати, що це авторитетний торговець, але середня людина на вулиці не знаю, якщо гільдії сантехніків правда це чи ні. Що потрібно пам’ятати, щоб не приймати це як чисту монету, завжди роблять ваші дослідження в організаціях торговці стверджують, що бути членом.

Існує ще один спосіб, щоб знайти правильний торговець який поєднує в собі елементи двох попередніх способів знайти правильний людина для цієї роботи. Checkatrade це сайт, який торговці зареєструватися, щоб дозволяють їх клієнтам, щоб написати рецензію на якість та обслуговування роботу, яку вони проводять. Багато чого, як багато сайтів відгук про готелі, хто шукає торговця можете прочитати відгуки і судіть самі, якщо вони хочуть найняти їх.

Пошук відповідного людини для цієї роботи може бути важко навіть у кращі часи і без довіреної торговець закликати це може бути ризиковано, і найму не ту людину може привести до Вашого дому ушкодження і того, щоб претендувати на вашій домашній страховий поліс. Кращий рада, який для багатьох є проведення досліджень і, щоб отримати більше, ніж просто одна цитата, багато торговців проведе хорошу роботу, але є кілька тухлих яєць, який буде виглядати, щоб зрізати кути і викликаючи ще більший збиток для вашого будинку.