знайти правильний ануїтету

Рента може забезпечити постійний потік пенсійних доходів. Але є багато типів ануїтетів, і не всі з них підходить для всіх. Страхові компанії і агенти іноді більш агресивно намагається переконати споживача купити конкретний ануїтету. Просто тому, що ануїтет поставляється з рекомендацією не завжди означає, що це правильний вибір для унікального портфеля людини. Це завжди краще, щоб зробити дослідження, щоб знайти правильний вибір для вашої власної ситуації.

Переваги та недоліки різних ануїтетів

Знаючи переваги і недоліки кожного типу ануїтету, ви можете знайти правильний вибір для ваших потреб. Негайний ануїтет є гарною відправною точкою. З негайний ануїтет, клієнт дає страховій компанії грошові одноразова виплата в обмін на гарантований щомісячний платіж дохід, який триває до кінця життя клієнта. За допомогою цього виду ренти, клієнт не може пережити гроші. Проблема з цим типом ануїтету в низьких довгих сьогоднішньому кліматі термін процентна ставка є те, що щомісячні виплати доходу не достатньо, щоб виправдати оригінальні великі витрати основного купити ануїтет.

Споживачі, покупка негайний ануїтет може бути також порівняльний покупки фіксована рента. Багато інвесторів, які шукають захист від втрат на фондовому ринку та ринку облігацій дивитися в негайний ануїтет, який пропонує гарантоване повернення основної суми боргу. Консервативні інвестори, які зазвичай тримають свої гроші у фонди грошового ринку і компакт-диски віддають перевагу більш високі темпи якої страхові компанії пропонують на фіксованих ануїтетів. Але тому, що власник ануїтету може виводити тільки 10 відсотків суми основного боргу на рік, це не було б правом ануїтету для споживача, який повинен бути в змозі зняти великі суми. Ця проблема може іноді бути подолані шляхом вибору аннуітізаціі коротше період, тим самим збільшуючи щомісячних платежів.

Для споживачів, які хочуть максимізувати темпи зростання і скористатися податкові відстрочки, кращим варіантом може бути змінної ануїтети. Змінний ануїтет може запропонувати потенціал професійно керованих Капітолію у поєднанні з вдячність податків відкладено зростання доходів. Коли фондовий ринок у період високого зросту, як в останнє десятиліття, змінний ануїтет був широко продається через його необмежений потенціал зростання. Крім того, так як столицю прибули і дивіденди не будуть відкладені до виводу, віддача може бути набагато більше. Найбільший недолік змінний ануїтет цей вид ренти не гарантується. Таким чином, в значне зниження фондового ринку ануїтету може постраждати значна втрата в ціні.

Дослідження ануїтетів повинні також включати в індекс ануїтету. Індекс ренти є одним з нових ануїтетів, які будуть запропоновані споживачам. Привабливість цього типу ануїтету потенціал зростання в періоди злетів у довгострокових процентних ставок. Індекс ануїтетів власники виграють від зростання фондового ринку за ставками, які вище, ніж фіксовані процентні ставки. Є зупинка функції втрат, які захищають від основного великі ринкові коливання. Ануїтету також гарантується тих пір, поки володілець не перевести в готівку контракту до кінця капітуляції період.

використання ануїтетів для виходу на пенсію

З великою кількістю людей у ​​відставку і живуть у їх 80-х і 90-х років, важливо мати план, який забезпечує як доходів, так і зростання. Рента може бути цінним доповненням до споживачів фінансовий портфель. Знаходження різних типів ануїтетів і розуміння їх переваг і недоліків може допомогти у виборі правильних продуктів для власного фінансового становища. Якщо ви шукаєте для гарантованого доходу від негайний ануїтет або якщо ви просто хочете більш високу віддачу від своїх заощаджень з індексу ренти, ануїтетів пропонуємо рішення, які допоможуть задовольнити ваші потреби.