знайти недорогу медичну страховку – варіанти і ідеї

Чому існує так багато американців, які не мають страховки? Тому що він коштує занадто багато. Це дійсно так просто. Незалежних підрядників і власників малого бізнесу, часто відмовляються від отримання своїх власних планів медичного страхування, сподіваючись, що нічого не відбувається, що може позбавити їх бізнесу і покласти їх в богадільні. І, все більше число американців, що живуть до межі бідності не могли дозволити собі медичну страховку, якщо вони хочуть.

Є кілька способів, щоб отримати недорогу медичну страховку, якщо вам це потрібно. Ми всі можемо стояти, щоб заощадити пару баксів, але для деяких з нас це необхідність. Ось деякі ідеї, які допоможуть вам отримати недорогу медичну страховку.

індивідуальних планів медичного страхування

Всім відомо, що ви можете зберегти з планами страхової групи, але не всі знають, що середня вартість індивідуальних планів падає. Це тому, що все більше і більше людей вибирають індивідуальні плани через гнучкості, які вони пропонують, і що змушує компанії медичного страхування, щоб бути більш конкурентоспроможними.

піти з ОПЗ

ОПЗ, або організація медичного обслуговування, це спосіб, щоб отримати страховку на фіксований бюджет. Думайте про нього, як пакет послуг медичного страхування. ОПЗ має мережу лікарів, що ви можете вибрати. Якщо вам потрібно звернутися до фахівця або їхати в лікарню, вони можуть направити вас до того, який також знаходиться під такий же план ОПЗ.

ОПЗ зазвичай доступними, і вони пропонують вам фіксовану ціну, так що вам не доведеться турбуватися про премії змінюється. Вони також займаються всі претензії та документи для вас, так що вони зробити весь процес простіше.

Недоліком ОПЗ є відсутність гнучкості. Ви повинні піти до того ж лікаря, і будь-який лікар або візитів до лікаря за межами вашої ОПЗ НЕ будуть покриті.

більше алфавіт суп – ОПП

ПФО є Організація бажаних постачальників. ОПП працює так само, як ОПЗ, але з невеликою додаткової гнучкості. За додаткову плату, PPOs дозволить Вам відвідати медичних працівників за межами обраного вами лікаря, коли це необхідно. Ці плани стають все більш популярні, ніж ОПЗ, в останні роки через вибори запропонували перевізникам.

заповнити прогалини страхування з коброю

COBRA це програма, розроблена, щоб дозволити тим, хто недавно втратив свою страхову, щоб залишитися на ньому, поки не знайдуть щось нове. Це ідеальне місце для тих, хто покинув свої робочі місця, або які підпадають під страхування свого чоловіка, але були нещодавно розлучених або овдовілих. З COBRA, ви можете зберегти ваш поточний план на термін до 18 місяців, поки ви не отримаєте новий план медичного страхування.

нехай великі хлопці протягнути руку

Там немає нічого ганебного в пошуках допомоги уряду, коли ви знаходитесь у вузькому місці. Думати про вас і вашої сім’ї благополуччя. Коли ви дійсно очищаючи дно, існують різні низька вартість медичних програм, таких як Medicare доступні. Хоча ці програми не пропонує таку ж високу якість покриття як хороший план медичного страхування, вони допоможуть скоротити ваші витрати на медичне обслуговування, коли ви в них потребу.

Медичне страхування є дорогим, але необхідним. Число американців, без освітлення на всіх шокує. Чи не
заляканий високі ціни; завжди є способи, щоб знайти недорогу медичну страховку.