знайти найкращі пенсійні ануїтети

Як інвестор рухається у відставку, їх фінансові пріоритети зміняться. Їх увага приділятиметься отримання доходу від інвестицій. Ставлення до ризику Інвестор також повинен змінитися, та й взагалі вони почнуть рухатися в напрямку більш низький ризик інвестицій. Збереження їх основних Важливо також пенсіонерів, щоб вони мали достатньо заощаджень, щоб тривати протягом усього життя і, можливо, життя свого чоловіка.

Пенсійні ануїтети саме інвестиційний інструмент, який потрібно, щоб допомогти пенсіонерам зробити цей перехід у фінансових пріоритетів. Пенсійні ануїтети запропонувати їм потік доходу на все життя. Якщо пенсіонер є новим для ренти, вони, ймовірно, буде зацікавлений у негайної ренти на перший погляд. Негайний ануїтет не мають періоду накопичення і взагалі починають виплати протягом одного року страхового внеску.

Одна з причин, інвестор буде дивитися на негайний ануїтет, якщо вони брали участь у плані вкладу компанії протягом усього трудового життя. Вони можуть виведенні накопичені доходи від цього плану і купити негайний ануїтет, щоб забезпечити їх доходів у майбутньому.

Хоча негайної ренти, як правило, заданої моделлю для виплати пенсії, відстроченої ренти може бути рекомендованим пенсійного ануїтету за певних обставин.

Тенденція така, що середня тривалість життя збільшується у зв’язку з досягненнями в області охорони здоров’я. Іншою тенденцією є те, що все більше і більше робочих приймають дострокового виходу на пенсію. У минулому, пенсіонери були в середньому не повинні жити минулим десятиліттям їх виходу на пенсію. Таким чином, відкладені ренти не був ідеальним вибором продукту, оскільки інвестор навряд чи прожити досить довго для ануїтету, щоб дозріти.

Однак, незважаючи на хороші тенденції, достроковий вихід на пенсію і збільшення тривалості життя демографічні зробити планування виходу на пенсію більш важким для когось, який нещодавно вийшов на пенсію. Ймовірність того, що середній американець пережити свої пенсійні заощадження буде ставати все більш і більше можливостей.

Маючи це на увазі, відкладених ануїтетів повинні також розглядатися в якості пенсійного опцію пенсіонерів. Якщо, наприклад, хтось живе в їхніх 80-их, але пішов в кінці 50-х, відстрочений ануїтет може бути правильний вибір залежно від їх інших фінансових обставин. Вони будуть жити досить довго, щоб побачити свої інвестиції зрілим.

При виборі кращих пенсійного ануїтету, пенсіонерів потрібно розглянути, якщо вони хочуть, щоб їх чоловік, щоб мати можливість продовжувати отримувати стабільний дохід, якщо вони вмирають першими. Це важливо для інвесторів, щоб зрозуміти свої потреби, щоб вони могли вибрати відповідний договір ануїтету виходу на пенсію. Пенсіонери повинні також розглянути, що ймовірність того, що вони, можливо, повинні вивести кошти з ануїтету. Деякі договорами ануїтету мають дуже високу плату за зняття навіть якщо кошти будуть використані за надзвичайними обставинами.

На закінчення, в якості інвестора рухається у відставку, їх фінансові пріоритети зміняться. Як перетворити свої уподобання, щоб знизити ризик і одержання доходів, пенсійного ануїтету є кращим інвестиційним інструментом для них. У минулому, негайний ануїтет завжди рекомендую продукт для пенсію. Проте, як очікувана тривалість життя збільшується, а зменшується пенсійного віку, відкладених ануїтетів також може бути кращим продуктом для інвестицій певних осіб.