знайти машину страхування знижки для вас сім’я

Я не можу допомогти вам оплатити рахунки за газ зростання або продуктових вкладки, але я міг би бути в змозі допомогти вам голитися інший законопроект, який може бути причиною деформації бюджету! Страхування автомобіля є дуже конкурентоспроможною в ці дні, і ви повинні бути озираючись на кращі ціни від провідних компаній, які є у вашому місті чи місті. Іншими словами, кожен так часто, ви зобов’язані зробити це заради вашого бюджету, щоб зробити покупки страхування автомобіля.

Див, ваші премії залежатиме від багатьох чинників, але компанія ви використовуєте великий. Інші фактори, які різні страховики вважають є вік, історія водіння, поштовий індекс, і навіть від типу автомобіля. Додаткова увага приділяється водінню класу, системи безпеки й протиугінні пристрої, і навіть звіт споживчого кредитування.

Вам потрібно знайти компанію, яка дає кращі знижки за те, що у вас вже є на вашу користь. Наприклад, ви могли б мати велику історію водіння з багаторічним безкоштовний квиток та безаварійного водіння. Але більш низький кредитний рейтинг може зберегти деякі компанії від надання вам самій вигідною ціною! Вам потрібно знайти страховика, який не вважає кредит, і яка дає більше очок для хорошою історії водіння. Звичайно, якщо ваш кредитний звіт є великим, але у вас була пара претензій в останні кілька років, ви хотіли б, щоб шукати компанію, яка буде прощати нещасних випадків, а дивиться на кредитні звіти!

Інша популярна знижка походить від поєднання декількох політик з одним страховиком. Якщо у вас є більше одного водія у Вашій родині, або ви також повинні страхування житла, не забудьте отримати котирування на все, що вам потрібно. Один страховик може бути на 10% вище за їх авто на премію, але дати вам 30% знижку на страхування вашого будинку, коли вона поєднується з іншим політика!

Ви не завжди можна вважати популярні страховики знижки будуть найдешевшими для Вас! Деякі з них не страхують будинку, наприклад, і кілька дисконтної політики насправді може працювати краще для вашої родини.

Якщо ви збираєтеся купити новий автомобіль, бути впевненим і враховувати вартість вашої премії в новий бюджет. Іноді новіше і безпечніше автомобіля насправді буде дешевше застрахувати, ніж старі моделі. Тим не менш, автомобіль високої кінських сил майже напевно отримаєте призначена більш висока ставка премії, ніж хороший, статечний седан.

Якщо ви не купівлі нового автомобіля, а просто хочете зберегти ваші ставки нижче, ви можете дізнатися, якщо ви можете зробити що-небудь, щоб заробити знижку від страховиків. Наприклад, безпеку водія курси коштують недорого і не вважати, що багато часу. І все ж, кілька годин, проведених в курсі може заощадити сотні доларів у вигляді премій щороку.

Ці додаткові кроки особливо важливі, якщо Вам необхідно застрахувати молодшим водієм або водієм, який мав деякі претензії в останні кілька років. 10% до 20% знижки може здатися не так багато, якщо ваша премія складає всього $ 50 на місяць. Але більший інтерес водій, з $ 200 на місяць водій може заощадити майже $ 500 на рік, знаходячи знижкою 20%!

Майте на увазі, що знижки тримати додавання. Наприклад, деякі функції безпеки завжди стоїть знижка 30%, а курс безпеки водія може збрити ще на 10%, і так ви фактично врятували 40%!

Якщо у вашій родині страхового додає до декількох сотень доларів кожен місяць, це заслуговує вивчення. $ 300 на місяць премію за авто і внутрішня політика може бути знижена до $ 180! Це $ 120 в заощадженнях, розташованих на рік, складає більше $ 1400. Таким чином, ви можете бачити, що мало часу витрачається на виконання деяких торгових страхування автомобіля, безумовно, може оплатити для вас!