знайти кращі угоди на нових страхування автомобіля

Коли мова заходить про отримання нового поліса страхування автомобіля, важливо тримати кілька речей на увазі, в усі часи. Існують різні типи автомобільних страхових полісів там, так що ви повинні переконатися, що у вас є покриття ви юридично необхідно, а також охоплення вашого фінансування буде вимагати, щоб ви мали. Ваша держава зажадає від вас, принаймні голими покриття мінімум, який держава дозволяє. Якщо у вас є новий автомобіль, який у вас є кредит на, важливо, щоб переконатися, що у вас є повне охоплення. Мало того, що вам потрібно це для того, щоб переконатися, що Ви застраховані у разі, якщо автомобіль потрапляє склало в автомобільній аварії, але майже всі кредитори будуть вимагати його.

Це правило не тільки для захисту вас, але і для захисту інтересів банку, який дозволив вам позичити гроші на купівлю автомобіля. Якщо Ваш автомобіль новий і не має кредиту додається до нього то у вас є можливість отримати новий страховий поліс автомобіля, який обмежений або повне охоплення. Так як, швидше за все, автомобіль коштує пристойну суму грошей, це гарна ідея, щоб зберегти повне страхове покриття на транспортному засобі. Це пов’язано з тим, що ви можете отримати підмінний автомобіль рівної цінності у разі, якщо щось погане відбувається з вашим автомобілем.

Після того як ви вирішили, який тип страхування нового автомобіля, ви будете шукати, це гарна ідея, щоб переконатися, що ви ходите по магазинах навколо. Ідея, що всі компанії будуть стягувати з вас же брехливо. У кожної компанії є різні ставки настільки, щоб переконатися, що ви рятуєте найбільшу кількість грошей можливо, ви захочете, щоб навколо магазину. Майте на увазі, що всі компанії, страхування автомобілів дивляться на ті ж самі чинники, вирішуючи, що стягувати плату за цю політику.

Ваша кредитна оцінка буде мати багато спільного з тим, скільки нових страхування автомобіля коштуватиме вам. Чим краще ваш рахунок кредиту, тим краще ваші платежі премія буде. Якщо у вас є хитке рахунок кредиту, то ви повинні бути готові витратити трохи більше в платежах. Причиною цього є те, що страхові компанії вважають, що вони виявили, що ті з більш низькими кредитними рейтингами в кінцевому підсумку зробити більше претензій. Точна наука за це трохи незрозуміло, але, здається, звучить правдоподібно в більшості випадків.

Коли ви порівнюєте нові ставки страхування автомобіля від різних страхових компаній, переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками і не тільки дивитися на нижньому рядку. Одна компанія може мати стандартні зіткнення франшизи у розмірі $ 1000, тоді як інша політика може мати стандартні зіткнення франшизою $ 250, а ціни на ці два політика буде кардинально відрізнятися. Переконайтеся, що у вас є те ж франшиз і тому ж рівні охоплення між політикою ви розглядаєте, так що у вас є інформація, яку ви повинні зробити реальне порівняння.

Якщо ви виявите, що ви застрягли платити трохи більше для вашої нової страховий поліс автомобіля, то ви завжди можете дивитися в майбутнє. Робота з підвищення вашої кредитної бали. Після того як ви зробили велику різницю в ваш рахунок кредиту ви завжди можете знову ходити по магазинах навколо для нового страхування. Просто тому, що ви підписали з однією компанією, в даний час не означає, що ви не можете перейти до іншого, коли більш вигідну угоду приходить.