знайти конкурентоспроможні страхові флоту

Економічно ефективним способом для забезпечення декількох транспортних засобів є вибір страховий поліс флоту. Є ряд речей, які ви можете зробити, щоб зменшити вартість вашого флоту страхування.

Віку і досвіду водіїв буде вважатися страховими компаніями, коли вони обчислюють вартість вашого флоту страхування. Маючи обмежену кількість водіїв, а не, водій Äòany, АТ політики буде значно знизити вартість премій. Водії, які мають переконання будуть розглянуті страхові компанії, але може збільшити страхові внески. Водій, AOS віку також буде важливим чинником в лапки флоту страхування. Молоді водії і тих, хто старше певного віку часто бачили, щоб бути ще більшій небезпеці, страхових компаній. Вікові обмеження відрізняються між страховими компаніями залежно від типу флоту страхування ви шукаєте. Зазвичай вікових обмежень застосовується до до 21 і старше 70-х років, але перевірити зі страховиками, як деякі з них вимагають водіїв бути більше 25 перед застосовуються знижки.

Маючи сигналізації, іммобілайзери або пристрої стеження встановлені, як правило, розглядається дуже вигідно страховими компаніями. Відзначивши, що ваші транспортні засоби мають один або більше з цих пристроїв до страховиків або брокери можуть надати Вам додаткові знижки на вашу премію.

Зберігання транспортних засобів в гаражі на ніч, щоб зменшити ризик крадіжки або вандалізму є ще одним позитивним кроком, який можна зробити, щоб допомогти зменшити витрати на страхування. Транспортних засобів, припаркованих на ніч у громадських місцях паркування, як правило, вважається на дорогах припаркований, а не позашляхових стоянці. Безпеки транспортного засобу і пильність повинна бути невід’ємною частиною вашого водія, AOS обов’язків.

Транспортні засоби, які є ключі залишив у замку запалювання і згодом вкрадені, може бути визнана деякі страхові компанії можуть бути запобігти, це може вплинути на платне, коли ви подати позов. Переконайтеся, що ви прочитали умови вашої політики ретельно. У разі втрати ключів іноді входить деяких страхових компаній, які залежно від типу страхового поліса у вас є. Якщо він не включений, ймовірно, буде додаткове додаткове яких ви, можливо, побажають розглянути.

Більшість підприємств розглядаємо різні способи скоротити свої загальні експлуатаційні витрати, у тому числі їх автопарки. Автомобіль з двигуном невеликого розміру дозволить знизити загальні експлуатаційні витрати, в тому числі вносити величезну економію на паливі, а також зниження витрат флоту страхування досить різко.

Моніторинг водій здібностей і забезпечення поточної схеми навчання з метою підвищення навичок водіння може також допомогти зменшити експлуатаційні витрати. Багато страхових компаній флот вітаємо цей тип попереджувального підходу у зниженні ризиків аварій і інцидентів і буде пропонувати знижки на премії для підприємств, які користуються такими схемами.

Хоча ви можете дивитися на способи заощадити гроші, маючи правильний страхування флоту є невід’ємною необхідністю. Забезпечення того, щоб страховий поліс включає в себе такі речі, як товари в дорозі, громадських і роботодавцем, AOS відповідальності, а також конференц правил і правових зобов’язань має першорядне значення. Поговоріть з страхових компаній, які спеціалізуються на страхуванні і флоту мати душевний спокій, що у вас є найбільш підходящий і конкурентоспроможної флоту страхування для задоволення ваших потреб.