знайти зручний вихід на пенсію

Він прийде, як це не дивно дізнатися, що люди, які з оптимізмом буде яскравішим перспективи їх перспективи фінансування комфортний вихід на пенсію; це очевидно дано визначення того, що означає бути оптимістом, завжди шукає позитивні.

Тим не менш, реальність така, що більшість з нас постійно засипали негативні стереотипи, зазвичай доставляються через засоби масової інформації, про наші перспективи мають приємну пенсію. Легко розвивати почуття паніки при розгляді нашої майбутньої фінансової стабільності під час виходу на пенсію. Що ж, хороша новина, ця стаття буде документувати багато причин, щоб відчувати себе оптимістично, і ми сподіваємося полегшити деякі побоювання, що ви можете провести.

По-перше, вам дійсно потрібно так багато заначки, як ви до цих пір передбачалося? Якщо ви коли-небудь намагалися виявити способи оцінки кількості капіталу необхідно зберегти той же спосіб життя, що зараз у вас під час вашого виходу на пенсію, ви можете виявити, що у вас є дефіцит між тим, що вам потрібно і що у вас є.

Але, не бійтеся, коли ви приїдете у виході на пенсію років ви виявите, що ваші обставини б різко змінилася з моменту, коли ви вперше розраховані ваші фінансові потреби. Наприклад, розглянемо ці зміни житті події, всі вони будуть пов’язані з скороченням суми доходу вам потрібно для того, щоб вижити, до того часу, ви входите в свій пенсійний ви, напевно, або погашені іпотеці або, принаймні, , звів її значно. Ваші діти виросли і літали гніздом давно, і ми сподіваємося, перестали просити у вас гроші, ви будете мати, щоб платити менше податків на соціальне страхування від вашого доходу, при цьому отримуючи більше ваших валовий заробітної плати, ніж могли б мали Ви все ще були в сфері зайнятості.

Ситуація починає прояснюватися вже, чи не так? Ці зміни в способі життя, які є нормою для більшості людей, що входять у відставку, можуть означати, що людина буде потрібно тільки зберегти достатньо для 65-75% доходу, до яких вони звикли протягом свого трудового життя. Вартість життя фактично зводиться, то вам потрібно турбуватися про їжу, одязі, рахунки і вільний час, але величезна частина ваших витрат була б значно зменшена.

Це все гарні новини для людей, які відчувають, що вони не докладають достатніх внесок в їх пенсія в Ірландії, ви не можете мати € 1000000 ви сподівалися, але ви можете навіть не потрібно так багато, і внесення додаткових вкладів Тепер, може бути, 0,5% від поточної валової заробітної плати, ви будете робити величезне значення для вашого виходу на пенсію.

Навіть найкращі новини; після всіх гнітюче економічні прогнози в минулому році, здається, що починається рецесія повернути за ріг. Всі хороші речі приходять до кінця, але так роблять все погане теж! Економіка як і крихка, і економісти не можуть передбачити швидкість і значимість будь-якого поліпшення, все ще, тим не менш, відскакуючи назад від Brinks.

Ірландські пенсійний план є одним з найбезпечніших інвестицій людина може зробити при збереженні їх виходу на пенсію. Якщо у вас мало досліджень, ви побачите, як окремих осіб, які вклали в нерухомість як спосіб забезпечення фінансової свободи сильно постраждали від різкого падіння на ринку нерухомості, вони, можливо, починає зітхнути з полегшенням зараз, але є немає Звичайно Шляхи Fire, знаючи, що економіка не обвалиться ще раз, і якщо це відбудеться знову ці люди можуть опинитися в більш важкому становищі, ніж вони опинилися в цей час. Наприклад, вони, можливо, були плануєте вийти на пенсію в той же час, як економічний крах, але знайти їм потрібно відкласти їх виходу на пенсію, оскільки це стає фінансово нежиттєздатною в умовах невизначеності економіки.

Звичайно, всякий раз, коли людина ставить гроші в будь-які інвестиції, це означатиме відмову від споживання в тут і зараз, на розкіш, як можливість здійснювати покупки в майбутньому. Відмовитися сьогодні, жити його завтра.

З іншого позитивний погляд на планування пенсії та пенсійного розглянути ваше власне здоров’я, переважна більшість людей досі в прекрасному настрої і в їх 60-х і 70-х років, і багато хто з цих людей хотіли б працювати, це означає, що в даний час, імовірно, , більше року, щоб зберегти собі на старість, і це може бути тільки позитивним моментом, звичайно?

Ця стаття заснована на авторів власних спостережень і досліджень і не пов’язаний з будь-якої третьої партійними організаціями.