знайти доступне медичне страхування

Якщо у вас немає медичної страховки, через звільнення або інших змін у роботі, розлучення або вже існуючі медичні кондиціонером, не здавайтеся. Зусилля з розширення охоплення медичним страхуванням за повідомленнями стають досить поширеним явищем. Пропозиції були введені в багатьох державах, і Іллінойс схвалив, планують запропонувати недороге медичне страхування дітей, що почався 1 липня 2006 року.

Навіть за чинним законодавством, це можна знайти покриття для вас і вашої родини, як правило, за розумною ціною. Варіанти для розгляду, якщо вам потрібно медичне страхування, але занадто молодий (молодше 65 років), щоб претендувати на Medicare …

Кобра / державні плани

Для людей, які нещодавно втратили охоплення групи, розумний вибір може бути придбати поліс під COBRA, тимчасова користь для здоров’я надання Консолідований бюджет Омнібус примирення від 1986 року. Згідно з правилами, ви можете продовжувати бути охоплені страхування Вашого роботодавця на термін до 18 місяців при температурі до 102% витрат колишню політику, в залежності від ваших обставин. Ця сума включає в себе як працівника і частку роботодавця, якщо ваш роботодавець розщеплює рахунок з робітниками, як багато хто робить. (Додаткові 2% припадає на адміністративні витрати.) COBRA зазвичай доступно тільки з компаніями, які мають не менше 20 співробітників. (Ваш чоловік і діти на утриманні можуть бути покриті на строк до 36 місяців.)

Платити повну вкладка може бути шоком для тих, хто звик, щоб роботодавцю підібрати більшу частину вартості страхування. Тим не менш, у той час як COBRA політики часто коштують дорожче, ніж куплені в приватному порядку на індивідуальній основі, вони зазвичай мають більш всебічні пільги.

Що робити: Подати заявку на COBRA через ваш попередній роботодавець. Щоб отримати більш детальну інформацію про COBRA, зверніться до департаменту США Співробітник Праці Переваги Security Administration, 866-444-3272.

Корисно: Багато держав вимагають невеликих компаній й інших не пов’язаних COBRA запропонувати деякий тип продовження охоплення співробітників. Для бази даних по медичному обслуговуванню варіанти державними виклик 703-276-0220.

окремі політики

Індивідуальне страхування регулюється по від штату до штату основі. Ви повинні купити страховий поліс продається в свій штат. Правила для індивідуального медичного страхування поза групою плану змінюватись між державами.

* Медичний андеррайтинг. У переважній більшості держав, витрати по страхуванню засновані на стані здоров’я заявника. Він / вона буде присвоєно клас швидкості компанією і введені в басейні з схожими осіб, які будуть стягуватися ж премію. Крім того, багато штатів дозволяють страховикам здоров’я видавати ліквідації вершників з людьми, які фоновими захворюваннями. Ці вершники дозволяють вибір вибору політики, яка охоплює всі умови менш дорогі політики, яка виключає певні існуючих умов.

* Ціни на основі гарантованого випуску / спільноти рейтингу. “Гарантована питання” державні закони, що компанія медичного страхування не може відкинути вас за покриття на основі будь-якого існуючого захворювання. Законів Спільноти Рейтинг сказати, що все в тому ж географічному районі платить однакову ціну за висвітлення, незалежно від віку і здоров’я. Це може бути легше для людей з медичними проблемами отримання гарантійного покриття в штатах з такими законами, але є ціна участь.

Ці закони роблять індивідуального освітлення в державних дорожче, в середньому, тому що страховики не мають медичної інформації належним розподілити ризик серед абітурієнтів. У цих державах, здорові молоді люди мають набагато менше шансів придбати охоплення. Це робить покриття більш дорогим для тих, хто купить.

Приклади: здоровий, 25-річний чоловік, що живе в передмісті Нью-Джерсі Haddonfield міг заплатити $ 467,16 на місяць за повний індивідуальний поліс з франшизою $ 1000. Якби він жив у Пенсільванії в передмісті Уейн (20 миль), то він може купити таку ж політику всього за $ 58,86 в місяць. Здоровий, 60-річний чоловік в Уейн платив би $ 289,82 за цю політику. Людина того ж віку, що проживають в Haddonfield стягуватимуть ті ж $ 467,16 на місяць, що 25-річний плати для плану. Ці величезні відмінності в цінах обумовлені рейтинг співтовариства і гарантоване законами питання, що зачіпає індивідуального страхування в Нью-Джерсі.

* Для використання швидкості, отримані з eHealthlnsurance. Всі ціни можуть бути змінені.

Що робити: купити приватну страховку від незалежного агента ліцензію медичного страхування у вашому штаті.

медичні ощадні рахунки

Для податків ефективний спосіб оплати для індивідуального медичного страхування, розглянемо дані про здоров’я заощадження (HSA). Ви повинні вибрати політику з високою страхування франшизи – не менше $ 1000 для фізичних осіб ($ 2000 для сімей) до максимуму в $ 2700 для фізичних осіб ($ 5450 для сімей) у 2006 році. Кожен рік, ви зробите свій податком вкладу до суми франшизи. Знімати гроші з рахунку, щоб покрити з власної кишені витрати на медичне обслуговування.

Для людей, які створюють HSAs але не потрібно використовувати їх, рахунки можуть функціонувати як індивідуальні пенсійні рахунки. Гроші можуть бути інвестовані рости податків відкладено. Після 65 років, ви можете зняти гроші з будь-якої причини, але вам доведеться платити прибутковий податок, якщо він використовується для не кваліфіковані витрат.

покриття для серйозних медичних проблем

У більшості штатів, Ви можете бути вимкнений для окремих охоплення, якщо у вас є серйозні захворювання (наприклад, ВІЛ або рак). На щастя, в більшості штатів розробили кілька способів забезпечити важко забезпечити людям доступ до приватної особи медичного страхування.

Тридцять три держави забезпечують високого ризику басейни. Ви можете звернутися за високих ризиків охоплення через страхового агента або безпосередньо державі. Покриття коштує більше, ніж приватне страхування, тому що всі люди в басейні мають серйозні проблеми зі здоров’ям, але тарифи обмежені, як правило, від 125% до 200% від середньої ринкової премії за окремі. Наприклад, у стані, коли здоровий платить $ 100 на місяць, хтось того ж віку в басейні ризику могли б заплатити $ 150.

Дванадцять держав використовувати інші засоби забезпечення важко застрахувати людей з доступом до окремих охоплення (наприклад, вимагають покриття через призначеного медичної страхової компанії в останній інстанції). П’ять держав – Арізона, Делавер, Джорджія, Гаваї і Невада – не пропонують окремі варіанти покриття для тих, хто важко застрахувати.