знайти доступне медичне страхування онлайн

Подивимося правді в очі, якщо ви коли-небудь робили покупки на доступне медичне страхування онлайн … він, ймовірно, викликало деяке пошкодження головного мозку! Роблячи основний пошук на Google або інших популярних пошукових системах буде виховувати буквально сторінках оголошення стверджують, що пропонують самі доступні плани медичного страхування.
Мої питання такі:
1. Є компанії законним?
2. Чи є вони страховими компаніями або брокерами?
3. Що вони будуть робити з моєю особистою інформацією, необхідної для отримання котирування медичного страхування?
4. Чи будуть вони реально заощадити мені гроші?

Здебільшого, відповідь на перше питання позитивний, більшість з цих компаній є законними, а насправді надання достатньо точну інформацію. Страхові компанії конкурують сильно, щоб отримати нових клієнтів і витрачати багато грошей, щоб отримати премію котирування до тих торговим доступного медичного страхування. Тому я кажу, “здебільшого” в тому, що існує кілька рекламних компаній доступного медичного страхування, які дійсно пропонують “знижку медичних планів” з дуже обмежених компонентів страхування. Ці плани не є “основним медичним” плани і не повинна використовуватися як щось більше, ніж доповненням до основних медичним планом.

Хоча деякі з цих оголошень ви знайдете безпосередньо від страхових компаній, більшість посилань приведуть вас до брокерської компанії, які може укласти контракт тільки з одним, або безліч різних страхових компаній. Справа з великим, авторитетні брокерська компанія допоможе вам у вашому пошуку найбільш доступним медичне страхування планів, наявних у вашому штаті, як ви можете порівнювати багато різних планів разом на одному сайті. Ваша держава регулює ціни кожного плану та щомісячної премії буде таким же, чи отримаєте ви його з брокерської компанії або безпосередньо від страхової компанії.

Інші компанії в Інтернеті, зібрати інформацію, як ніби ви будете отримувати моментальну кошторис, але тоді насправді продають вашу інформацію численних незалежних агентів і брокерських компаній. Ви можете очікувати, щоб отримати більше, ніж 20 або більше наступних телефонних дзвінків протягом найближчих 24-48 годин. Це може бути трохи переважною, але він поклав багато ліцензованих незалежних агентів все на вашому боці. Існує, безумовно, перевага навчивши агенти самостійно шукати точний тип політики, який відповідає вашим особистим очікуванням.

Щоб зберегти більше грошей і знайти найбільш доступним медичне страхування, я рекомендував би, що ви або використовувати велику брокерську фірму або говорити з декількома незалежними агентами ліцензію у вашому штаті.

Якщо ви знаєте, що можливості та переваги ви шукаєте у вашому здоров’ї план і хочете порівняти політику і ціноутворення між багатьма компаніями, а потім перевірити великий брокерської компанії. Якщо ви відчуваєте себе більш комфортно отримувати хороший рада і дозволяє ліцензованим агентом проведе вас через лабіринт Пошук доступного медичного страхування, почніть з представниками на ProHealthQuotes.Com. Заповнити попередню інформацію на їхньому сайті, і вони зв’яжуться з вами і пояснити свій вибір. Вони ніколи не будемо продавати вашу особисту інформацію або стягувати плату за свої послуги.

удачі!
Стівен Сміт