знайти дешеві страхування автомобіля 101

знайти дешеві страхування автомобіля 101
рекомендації з пошуку дешевих страхування автомобіля
З грошима туго буття в ці дні, ми всі шукаємо способи, щоб зробити долар і іноді кращий спосіб зробити долар, щоб врятувати долар. При вартості авто страхування зростає, економлячи гроші на страхування автомобіля може виявитися прибутковою, так що я склав список деяких з кращих практик на пошуку дешевого автомобіля.

біля магазину
Кожна страхова компанія має актуаріїв, які визначають ціни залежить від багатьох факторів, таких як вік, стаж водіння, поштовий індекс, транспортний засіб, покриття і багато іншого. Оскільки кожна компанія визначає власні ставки від безлічі факторів, є мільйони, якщо не мільярди швидкість здійснення комбінацій. Ці актуаріїв ніколи не може бути досконалим у визначенні точного оцінити кожна людина повинна платити так що чим більше ви ходите по магазинах навколо, тим більше шансів, що Ви, щоб знайти компанію, яка заниження вашої страховки. Якщо ви і я були в магазин 3 різні компанії, є ймовірність, що та ж компанія не буде пропонувати нам обом найвигіднішою ціною. Компанії також мають свої ніші, які вони концентруються в конкурентоспроможності і часто раз із себе ціну, якщо ви не потрапили в бажаний клієнтської бази. Крім того, конкуренція веде до зниження цін так ходити по магазинах навколо гарантує, що ви скористатися цим.

об’єднати побутової техніки
Майже кожна компанія дасть близько 20% знижка мульти транспортний засіб, якщо є принаймні 2 машини на одній політики. Дуже часто люди, у тому ж будинку, навіть чоловіки і дружини, буде купувати окремі політики, щоб краще відстежувати їх витрати. Це так само добре, як кидати гроші у відро для сміття, тому що кожен буде платити додатково 20% для автострахування так що настійно рекомендується поєднувати політику. Більшість компаній дозволить всім автомобілям гаражі в одному будинку, щоб бути на одного політика, навіть якщо люди не пов’язані, наприклад, сусіди, що живуть разом.
окремі транспортні засоби побутові
Я знаю, це повна протилежність того, що я тільки що сказав вам вище, але вислухайте мене. Припустимо, у вас є Porsche, ваша друга половинка має Range Rover і ваш 16-річний син має Kia як свій перший автомобіль. Якщо ви купили політики всі разом страхова компанія може оцінити найвищий рейтинг водій з найвищим рейтингом транспортного засобу таким чином, ви будете платити за ваш син повинні бути застраховані на Porsche, хоча він ніколи не жене його, так що іноді краще окремі політики . У цьому випадку, ймовірно, було б краще для вас і ваша друга половинка мати політику для Porsche і Range Rover і для свого сина, щоб мати окрему політику для своєї Kia. Зверніть увагу, що ваш син не будуть охоплені і повинні бути виключені з вашої політики. Ви і Ваша друга половинка може бути додано до політики свого сина, який не коштуватиме нічого більше, так як компанія оціню його на транспортному засобі, так як він є найвищим ризиком.
застосовувати всі знижки
Більшість страхових компаній пропонують знижки для різних речей так що не забудьте попросити список всіх доступних знижки, пропоновані вашою компанією. Актуаріїв вивчати все, і всі наявні в їх розпорядженні, щоб визначити ризик. Наприклад, є компанії, які визначають, хто з AAA членство набагато більш низький ризик, і вони пропонують 20% знижки для всіх учасників. Іноді ви навіть можете зробити кроки, щоб додати знижки, які ви навіть не право на даний момент. Є також знижки для вашої професії, вашу освіту, ваша хорошим студентом і тим більше бути знайомі з знижки доступні для вас і скористатися ними. Воєдино деякі з цих знижок дають реальну легко знайти дешеве страхування автомобіля.
отримати правильні покриттів
Покриттів і межі купівлю відіграють велику роль у вашій премії страхування автомобілів. Незважаючи на більш високі і покриттів завжди краще, і рекомендував, іноді вам не потрібно більше застрахуватися. Якщо ви шукаєте дешеве страхування автомобілів, не платять за покриттями або вище меж, які вам не потрібні або хочете.