знайти дешеві авто страхування котирування онлайн

Як знайти дешеві авто страхування цитати

Якщо ви думаєте, що ви платите занадто багато для вашої існуючої Автострахування, поставити інтернет на роботу і з невеликим зусиллям можна легко знайти дешеві авто страхування цитати, які можна заощадити гроші прямо зараз, от як …

Порівняй ціни

Тільки торгові круглий конкурентні котирування страхування ви можете знайти дешеві авто страхування цитати. Більшість людей не турбувати або порівняти котирування всього в 2 з невеликим думки фактори страхові компанії засновують свої ціни на.

Дешеві авто страхування цитати не обов’язково найкраще, це складніше, ніж порівняння в нижньому рядку. Манера, в якій страхові виплати обробляються і затверджені є важливим чинником як у швидкості, що претензії врегульовані.

Манера, в якій страховик надходить з вами, як усно, так і письмово важливо, вони повинні бути легко йде на контакт, ввічливий і готовий допомогти. Пам’ятайте, що після аварії ви, ймовірно, знаходиться в стані стресу і останнє, що вам потрібно, це компанії ви не можете зв’язатися і не приймає особисту зацікавленість у вирішенні вашої справи.

Франшиза може заощадити вам гроші …

Більш високий страхування франшизи прирівнюється до дешевших авто страхування котирування, коли подається позов, ви будете нести відповідальність за перші $ Х, франшиза, і страхова компанія виплачує балансу. Вибір ви повинні зробити це, між нижнім франшизи з більш високою премією, але менше, на кишенькові витрати, якщо пред’явлено позов, або більш високої франшизи з більш низькою премією, але більш високі витрати для задоволення, якщо подано позов. Це вибір, який тільки ви можете зробити, але якщо ви хочете дешеві авто страхування цитатою збільшення вашої франшизи від $ 200 до $ 1200 ‘и дасть вам значну економію на страхову премію, але є ризики …

Виберіть саму високу франшизу ви можете собі дозволити, якщо відбудеться найгірше і насолоджуватися економії від вашого зниженою премій.

Отже вибрати максимальне можливе, щоб платити більше, тим краще, тому що різниця у вашому страхування автомобіля буде означати більше грошей у кишені.

Просіть знижку

Інша улюблена приказка від моєї бабусі була “Якщо ви не питаєте ви не отримаєте”, і це настільки вірно, якщо ви не попросите вони дуже навряд чи запропонує додаткові знижки, є багато причин, чому вони можуть, і я розповів про деякі важливі нижче …

Ваша існуючої страхової компанії, ймовірно, пропонує більш низькі ставки для нових клієнтів, і вони можуть бути переконані пропонують аналогічні показники щоб зберегти свій бізнес.

Мульти знижка лінії часто на пропозицію, якщо ви страхуєте обидва ваші будинки та авто з тією ж страхової компанії.

Гарні знижки пропонуються драйвера, якщо ви не потрапили в аварію або квиток протягом тривалого часу

Установка автомобільних сигналізацій і систем стеження розглядається як зниження ризику крадіжки і більшість страхових компаній передати заощадження запропонувати дешеві авто страхування цитати.

Низький пробіг знижки доступні тільки на середній пробіг, як правило, менше 40 миль на день вам запропонують дешеві авто страхування цитатою.

Вас автомобіль робить різниці

Менш бажано авто, менш імовірно, будуть вкрадені і зазвичай привертає дешевша премії. Порівняння ціни між автомобілями перед покупкою може змусити вас переглянути ваші варіанти, якщо є помітне розходження між преміями, вибрати страхову до прийняття рішення про новий автомобіль.

Пошук дешевих авто страхування цитати не важко, коли котирування онлайн порівняння, менш ніж за 5 хвилин ви можете заощадити сотні доларів від вашої річної премії, озброєний знаннями і бажання це зробити дешеві авто страхування цитати легко знайти.