знайти дешеве страхування для молодих водіїв може бути зроблено

Є багато страхових компаній зараз, які навіть не допускали й думки, що пропонують страхування з підлітком, так що знайти дешеве страхування для молодих водіїв не завжди просте завдання. Причина страхових компаній в даний час так важко через відносно статистики аварій і молодих водіїв. Відсутність досвіду змішується з тиском однолітків, перевищення швидкості, алкоголь і дійсно приводить до набагато більше нещасних випадків, ніж буде більш досвідчених і літніх водіїв. Більше нещасних випадків, тим більше претензій, яка стоїть страховиків багато грошей, тому вони або зупинити страхуванні молоді взагалі, або вони піднімають премій відображає підвищений ризик того, щоб виплатити.

Статистика нещасних випадків молодий водій

Щороку близько 3000 молодих водіїв серйозно поранені або вбиті на дорогах Великобританії. З усіх серйозних ДТП один з п’яти викликаних водієм у віці до 21. Один з кожних п’яти нових драйверів завалиться їх автомобіль протягом першого року водіння. Такі неспростовні факти і те, що страховики використовують для розрахунку ризику претензій і, отже, вартість премій. Кращий спосіб отримати дешеве страхування і тримати це безпечно керувати автомобілем і встановити перевірені рекорд бути відповідальним водієм.

Як отримати дешеве страхування для молодих водіїв

Більшість страхових компаній надають знижки для виконання різних речей, щоб поліпшити свої навички водіння, так як це, як правило, розглядається як щось, що знижувало ризик ви перебуваючи в аварію. Взявши курс водіння, таких як Pass Plus може дати вам 20 до 30 відсотків знижки на страхування з деякими компаніями. Прохід Плюс навчить вас, як вести в різних умовах, так що ваші навички водіння покращиться, приймаючи цю програму. Стаючи краще і безпечніше драйвера ви бачили, як зниження ризику і безпечніше ставку страховики, так що ваші премії спуститися вниз.

Ви часто можете отримати 10-відсоткову знижку на вашу премію з купівлі страхування в Інтернеті. Є багато компаній, доступних в Інтернеті, що ви можете отримати цитати з, щоб спробувати знайти кращі дешеві страховки для молодих водіїв. Деякі страхові компанії дати вам перерву на страхування для невеликий пробіг, так що тільки вести свій автомобіль, коли це необхідно і тримати пробіг точно. Записуйте пробіг вашого автомобіля, щоб ви могли повідомити, скільки кілометрів ви їдете щороку. Чим менше кілометра більше страхова компанія скоротить вашої страховки.

Купуйте дешевий автомобіль для вашого першого автомобіля і зробити його слабкий моделі автомобіля. Автомобілі з великими двигунами буде коштувати більше, щоб застрахувати. Будь швидкий і потужний автомобіль більш імовірно, будуть залучені в аварію, і частини, як правило, коштують дорожче в ремонті. Страхові компанії приймають розмір двигуна, тип автомобіля, рік випуску автомобіля і розміру автомобіля враховувати при розрахунку вашої премії, тому приборкати прагнення до нових спортивних автомобілем і піти на щось дешеве і веселе.

Якщо ви хочете дешевий страхування для молодих водіїв цього слід уникати будь-яких змін в транспортний засіб. Чи не відтінок вікна або додати литі диски. Не робіть будь-який інтер’єр модифікації або, такі як додавання ковшоподібні сидіння. Всі модифікації збільшить ваші страхування, особливо зміни у двигун. Зміни зробити автомобіль більш привабливим для викрадачів. Автомобілі з модифікацією також є більш дорогими в ремонті.
Залишити свій автомобіль у гаражі на ніч, а не на вулиці. Страхові компанії хотіли б знати ваш автомобіль є безпечним і захищений від злодіїв.