знайти дешеве страхування для молодих водіїв і учнів

Молоді люди і учнів-водіїв може мати важко знайти страхування автомобіля, що є доступним. Як учень ви представляють підвищений ризик для страховиків, тому що у вас немає послужний список, чи не досвідчений водій і, за визначенням, швидше за все, потрапили в аварію. Деякі компанії навіть не пропонуватиму, щоб охопити учнів-водіїв, особливо підлітків. Багато водіїв учень молоді, але не всі з них.

Для молодих людей, часто буває можливість отримати продовження на їх страхування батьків, щоб покрити їх за водіння автомобіля їхніх батьків. Це хороший варіант, і чудово, коли ви тільки що мають випадкове використання автомобіля, який належить до ваших батьків. Якщо у вас є свій власний автомобіль, ви не можете цього зробити. Сказавши це, він не є невідомим для людей, щоб отримати прикриття для свого нового автомобіля, роблячи вигляд, що це автомобіль і батьків, що вони тільки випадкових користувачів.

Це відомо як виходить, і, хоча це може бути досить поширеним, він як і раніше високою стратегії ризику. Для початку це незаконно, але якщо б ви були залучені в аварію, він майже впевнений, що компанія не буде виплачувати, тому що ваше супровідний була шахрайської. Це дійсно слід уникати, проте заманливо дешевих премія може здатися.

Якщо у вас є власний автомобіль, і ви хочете, щоб знайти дешеве страхування як учень-водій те, що дійсно є непростим завданням. Але це не неможливо знайти розумного покрити витрати. Ви просто повинні знати, чому страховики беруть більш високу плату, яка потім дозволяє вжити заходів щодо знизити витрати небагато.

Страховики стягують багато, щоб забезпечити нові драйвера, тому що є довга історія аварій, викликаних молодих водіїв, що в результаті дає дорогих претензій на страхові компанії. Вони повинні робити гроші, і вони роблять це на основі оцінки можливих ризиків кожного виду страхування вони надають, і зарядка більше за ті, які статистично більш імовірно, призведе до претензії.

Існує мало ви можете зробити про те, що ви новий водій без досвіду, але у вас є контроль над автомобілем ви їдете, і що вплине на вартість вашої страховки теж. У той час як спокуса для хлопчиків, зокрема, піти на новенький швидкий автомобіль з потужним двигуном, страховики знають, що учень-водій плюс потужний автомобіль одно майже напевно аварії. Це тільки проблема, якщо вам трапиться бути досить багаті, щоб дозволити собі такий автомобіль так чи інакше.

Боріться з бажанням отримати машину своєї мрії відразу і замість цього піти на щось більш старе, менших і менш потужних. Такий автомобіль повинен знаходитися в низькій страхової групи, яка є те, що ви повинні перевірити, перш ніж вирішити, який автомобіль вибрати. Всі автомобілі мають страхової групи, і це буде мати прямий вплив на те, що ви платите премії.

Якщо вам вдасться знайти другу руку маленький автомобіль, який не варто занадто багато грошей, це буде мати величезний вплив на створення вашої страхової дешевше. Ви також можете подивитися на будівлю в надлишку за будь-які претензії ви повинні зробити, що також істотно скоротити витрати.