знайти дешеве страхування автомобіля для молодих водіїв

Проблема

Коли справа доходить до страхування автомобіля будучи молодий водій може відчувати себе, як і всі проти тебе. Високі ціни для тих, хто старше 25 років, особливо якщо ви чоловік, робить його жорстким, щоб сісти за кермо, коли ви просто потрібно трохи допомогти і довіри. Але чому? Насправді це все справа в статистиці.

Автомобіль страховики займаються тільки одне – наскільки ймовірно, що вам звернутися в страхову компанію? Це те, що їх прибуток на основі, приймаючи більш страхових виплат, ніж вони повинні виплатити. Статистика показує, що молоді водії-чоловіки до 25 років, швидше за все, є всі види аварій. Вони менш досвідчені, самовпевненими в небезпечних ситуаціях і мають менш розвинуте почуття небезпеки в цілому. Підліткові водії беруть участь в більшу кількість нещасних випадків, ніж всі інші драйвера вікових групах разом узятих.

Але це не справедливе право, навіщо відповідальний молодий водій платити за нерозсудливість інших? Доброю новиною є те, що страховики спираються на детальнішу статистику, ніж кількість віковій групі. Ми наводимо кілька порад, які можуть допомогти вам нижче.

Що ви можете зробити, щоб знизити витрати на страхування, як молодий водій.

Водіння Освіта
Багато страховиків в даний час визнають ваші зусилля, якщо ви берете курси по захисному водінню. Успішно закінчивши курс і довести, що ви берете на себе небезпеку на дорозі і розвиток ваших навичок серйозно будете винагороджені більш низькі ставки страхування.

Ваш автомобіль
Більш дорогий і потужний автомобіль вашої вищої рахунків за ремонт і швидше за все, ви потерпіти крах. Якщо ви вибираєте недорогий і менші меншої потужності вашого автомобіля страхування буде відображати це. Деякі автомобілі пов’язано з низьким ризиком водіїв, водіїв, які не побажай швидкість і престиж за збереженням і практичність, і ви можете скористатися цим.

безпеки автомобіля
Автомобіль, оснащений кращими функціями безпеки буде Асо привертають нижньої витрати на страхування для молодих водіїв. При виборі автомобільного звернути особливу увагу на цих, вони мають нижчі витрати на страхування не просто так, тому що вони зупинити вас має аварій. Вони не тільки можуть знизити свої витрати, вони можуть врятувати ваше життя!

НЕ сутенер ваш автомобіль
Страховики не вразили на машині модифікації, і вони знають, що модифіковані автомобілі більш імовірно, будуть залучені в нещасні випадки і коштувати їм грошей. Зміни, збільшити потужність автомобіля особливо на нахмурився, оскільки вони є набагато небезпечнішими. Якщо Ви хочете отримати найнижчу вартість страхування, як молодий водій, залишити свій автомобіль, як вона була виготовлена!

використовувати ваші батьки політики
Якщо ви зможете переконати маму і тата ви можете отримати ваші батьки, щоб поставити вас на їх політику страхування автомобілів. Це не легко, хоча, ви повинні жити з ними, і автомобіль повинен бути зареєстрований у своїх назвах. Не всі можуть скористатися цим, але якщо ви знаходитесь в правильному ситуацію в молодий водій має сенс спробувати.

вчитися
Деякі страхові компанії тепер дають молодим водіям, які добре вчаться в школі і коледжі нижче витрати на страхування. Це не соціальні системи заохочення хороші оцінки, це тому, що студенти, які добре вчитися, як правило, краще драйверів теж. Якщо Ви розглядаєте пропускаючи деякі домашні завдання, просто пам’ятайте, ви могли б у кінцевому підсумку платити за це, в буквальному сенсі!

тільки диск, коли це необхідно
Це може бути важко наконечником, ви тільки що отримали водійське посвідчення так що ви можете керувати, де ви хочете, щоб не так? На жаль, як далеко ви їдете прямо пов’язана з тим, скільки ви будете платити в страхуванні. Якщо ви живете в міській місцевості намагаються скористатися добре розвиненої системи громадського транспорту. З часом, якщо ви їдете і щоб уникнути нещасних випадків ви будете розвивати довіру зі страховими компаніями, які Віль бути винагороджені з більш низькими витратами.

Порівнювати, зіставляти, порівнювати!
Це одне це легко, як отримати багато цитат, як ви можете і порівняти їх, щоб отримати найкраще справу. Ви можете використовувати веб-сайти страхування порівняння, щоб отримати найкраще справу, але не забувайте, деякі страхові компанії не дозволяють собі бути в списку, тому переконайтеся, що ви перевірити їх, а також.

Перевірте на знижки
Будь-яка особа, страховик може запропонувати знижки для певних типів молодий водій. Переконайтеся, що ви пам’ятаєте про це при перевірці страховиків, ви можете втратити багато.

Одружитися
ОК, на цей раз не для всіх, але якщо ви думаєте, що ви готові одружитися дійсно допоможе вашій витрати на страхування. Страхові компанії знають, що заміжні драйверів є набагато більш обережні. Це стосується навіть молодим водіям, але, як шлюб стає все рідше і рідше серед молоді, вона не застосовуватиме до цього безліч.

Якщо ви будете слідувати, як багато хто з цих рад, як ви можете Ви скоро будете на шляху до більш доступним страхування автомобіля як молодого водія. Удачи!